Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyi sort iszik a parotok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi sort iszik a parotok?

Figyelt kérdés
Arra lennek kivancsi h kinek mennyi sort iszik a ferje es milyen gyakran??
2014. ápr. 18. 14:06
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
61%

Nyáron pár nap vagy pár hét telik el 2 alkalom között, akkor vagy ketten iszunk egy sört, vagy mindketten egyet (tavaly nyáron épp fogytam, akkor többnyire 1 decit ittam, a többi 4-et ő, nekem úgyis elég pici is).

Ősztől tavaszig nem nagyon sörözünk, esetleg 1-2 havonta eszünkbe jut és veszünk 1-2 dobozzal, de ez nagyon változó. Inkább borozunk, hasonló sűrűséggel :)

Töményt is ritkán iszunk, de azért párféle van itthon, alap. Főleg a Stroh80 rum, mert az konyhai alapanyag és borotválkozás utáni arcszesz :D Meginni nagyon nehéz, de az illata jó és jól megy az édességekbe :)

2014. ápr. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
74%

változó..

napi 1-fél doboz heti 3-4 szer (velem felez ha fél)

ha kertben dolgozunk 2-3 is lecsúszik a nap folyamán..

ha kimozdulunk 3-4 is de akkor rövidet is

mikor hogy


kb hasonló mennyiséget iszom én is... 3 sör nem látszik meg rajtam sem, nehogy a férjemen..



ha nincs akkor nem iszunk, csak jóesik... nincsenek alkohol problémáink, nem okoz frusztráltságot ha nem iszik vagy ilyesmi..

vacsi helyett issza amúgy:)

a gyümölcsös sört nem szeretjük...

2014. ápr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
20%
En hetente 1-3 alkalommal napi 8 dobozzal. A paromnak nem tetszik, de nem erdekel. A szabadidomet szeretem ugy eltolteni ahogy akarom. :)
2014. ápr. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
85%
a férjem francia és nem iszik alkoholt.. nála a legfontosabb, hogy mindig legyen tej :D
2014. ápr. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
88%
Semennyit nem iszik. Sem sört,sem mást. Nem bírja a gyomra. (szerencsére :)
2014. ápr. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Kinek fáj, hogy van, aki nem iszik alkoholt? :D 40 valahány %, aki nem iszik sört? Ejj... azért ez erős, nem? Miért kellene mindenkinek napi szinten söröznie?
2014. ápr. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
72%

igen, a skandinávok sokkal többet isznak, mint a magyarok, náluk ez a "kultúra" része.

A hivatalosan hamisított statisztikák szerint mégis mi vagyunk az alkoholisták, ők nem :D

2014. ápr. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
76%
Semennyit, utálja a sört. De ha szeretné és inna mértékkel, az sem zavarna.
2014. ápr. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
85%

Már meg ne haragudjatok, de ha nyáron hetente 1, vagy két sör lecsúszik, akkor az már 30% Nem is értem miért voltál kiakadva a 40%-odon, kedves egyik előző panaszkodó. Látod az se jó ha valakinek egyáltalán nem iszik, vagy ha ritkán nyáron.


Érdekes a borszakértőkre vagy a borlovagokra, vagy a somelier-kre senki nem panaszkodik, hogy alkeszek. Ugyan már!


Itt az aki néha megiszik egy pohár sört (mármint a gyikon) az már rögtön alkesz. Azért mert apád nem bírt magával, az alkoholfogyasztás nem lesz halálos bűn! Itt RENGETEGEN el vannak tájolva.

2014. ápr. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
58%
Nem iszik hétközben, egyébként havi 1-2 doboz/üveg maximum. Mindketten antialkeszek vagyunk, nagyon ritka alkalmakkor iszunk csak. Alkalom nélkül sose iszunk, pedig literszámra kapjuk ajándékba a pálinkát és a sört is. Az előző párom napi 4-5-6-ot is legurított egy kis röviddel.
2014. ápr. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!