Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit lenne ha kiderulne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lenne ha kiderulne a ferjedrol, hogy fiatalon ferfievel volt kapcsolata?

Figyelt kérdés

14 ev hazassag utan, megtudnad ezt a ferjedrol.

Csak egy ferfi volt az eleteben es nagyon fiatalon 18 evesen. Azota csak no es 16 eve (ebbol 14 ev hazassag) csak te.


2014. ápr. 11. 14:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen ledöbbennék. De ha eddig nagyon szerettem volna (14 évig), akkor emiatt nem hidegülnék el tőle. De biztos sokat akarnék beszélgetni a témáról, hogy mégis miért volt ez, vonzódik-e a férfiakhoz...stb. Meg akarnám érteni.
2014. ápr. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
14%
Végre lenne lehetőségem egy 3 partyra. Ezek után nem mondhatja hogy sokat kérek
2014. ápr. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%

Meglepődnék...

Amúgy más nem lenne

Örülnék, hogy bízik bennem annyira, hogy meg merte osztani velem, de szomorú volnék, hogy ehhez 14 év kellett.

Azzal hogy volt azonos neművel kapcsolata nincsen bajom, ha nem meleg, mivel nővel és férfivel is vot kapcsoata akkor biszex valőszínűleg. Ha hűséges hozzám, akkor nincs miért rosszul éreznem magam.


Tehat tudomásul vennem, mint a múlt egy részét

2014. ápr. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Ilyen konnyen kell kezelni? Akkor csak en tulzom el.
2014. ápr. 11. 14:54
 5/26 anonim ***** válasza:
78%
3as válaszát osztom 1az1ben.
2014. ápr. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
41%
Őszintén szólva elhánynám magam, és nem hiszem, hogy tudnék rá úgy nézni mint előtte. De ez én vagyok.
2014. ápr. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
23%
Hu de gaz helyzet. Elvalnek milyen mar hogy ezt evekig titkol egy ilyen dolgot. gyerek van?
2014. ápr. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
75%
Hát én marhára meglepődnék mert a férjem ki nem állhatja a melegeket. Lehet hogy ez meglepő de én ezen csak röhögni tudnék... Szerintem ez vicces. Lehet hogy velem van a gond, de ha választanom kéne a férjem múltjáról, akkor inkább ezt választanám, mint a valóságot. (Előttem sok nővel volt.)
2014. ápr. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
29%

Hát ha 18 évesen ágyba tudott bújni egy férfival, akkor feltehetően meleg, csak a társadalmi elvárások miatt lépett rá a "normális" útra.


Ha az én férjem lenne, akkor alapból nem tudnék hozzá úgy állni mint addig. Szerintem se annyira laza a helyzet, mint ahogy azt az előttem szólók vélik.

Lehet, hogy vele maradnék, de nyitott házasságban. Így ha 14 évig megfelelt, nyilván nem lett más ember, de élje úgy a szexuális életét ahogy akarja, és én is találnék erre a célra egy laza hetero kapcsolatot.

2014. ápr. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
93%

Biztos,hogy nem hagynám el,hiszen 14 évvel ezelött volt! Csak rosszul esne a dolog.

Gondolom azért sem mondta el eddig,mert lehet,hogy szégyenli a dolgot..

Nem hiszem,hogy biszex lenne ezert.

2014. ápr. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!