Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Létezik ilyen házasság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen házasság?

Figyelt kérdés
Valóban vannak olyan házasságok ahol évek óta nincs szex? Nekem ez annyira hihetetlen. Hallottam olyat akik azóta nem voltak együtt amióta megszületett a gyermekük aki 4 éves. A másik amit halottam az volt,hogy 8 éve nem volt köztük semmi. Ilyen létezhet?
2014. ápr. 4. 21:53
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
50%
Az egészen biztos, hogy az ő vágyaikban nem a szerelemi kapcsolatot jelenti a "párkapcsolat", hanem valami mást...
2014. ápr. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
50%
19: De ha nincs gyerek, akkor mi?
2014. ápr. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

#22: Ha nincs gyerek, akkor is van gyakorikérdések, ahol elüti az időt, ahelyett, hogy a párjához bújna... :)


Nálunk szerencsére rendben van minden ezen a téren (szex).

De én is sokmindenkitől hallottam panaszt a gyakoriságra. De teljesen szexmetnes kapcsoltról egy esett tudok, de ott a nőnek voltak szeretői.

2014. máj. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
:)))) De csak a 30-as éveiben, és 50 után nem??:))
2014. máj. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
50 éves korára tuti összeszed innen valakit :)
2014. máj. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

:D:D:D:D

De nem erre írta ezt a hozzászóló!!!!:D:D

2014. máj. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Én megkockáztatom, hogy gyakoribb mint az ellenkező verzió. Sok év házasság után főleg.
2014. máj. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!