Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Létezik ilyen házasság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen házasság?

Figyelt kérdés
Valóban vannak olyan házasságok ahol évek óta nincs szex? Nekem ez annyira hihetetlen. Hallottam olyat akik azóta nem voltak együtt amióta megszületett a gyermekük aki 4 éves. A másik amit halottam az volt,hogy 8 éve nem volt köztük semmi. Ilyen létezhet?
2014. ápr. 4. 21:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
De még mennyi ilyen van...
2014. ápr. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Bizony létezik. Csak ezzel senki nem mer előhozakodni, mert nem büszkeség tárgya. Ez egyszerűen nem beszédtéma.
2014. ápr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
96%
Tudok egy pasit.Nem szexelnek tíz éve.A pasi szeretőt tart.Anyagi okok miatt nem válnak.
2014. ápr. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
55%

Igen van,nálunk.16 hónapos a lányunk,azóta nem volt szex.

Undorodom az egésztől,ez van!

2014. ápr. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
75%
Létezik. Ismerek ilyen idősebb párokat, ahol több mint 10 éve nem volt szex - legalábbis egymással nem. Mindkét félnek van/volt házasságon kívüli kapcsolata. A házasságot a vagyonközösség miatt tartják fent, vagy a látszat miatt, mert mit gondolnának a barátok, család, ha elválnának.
2014. ápr. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
81%

Persze, például az én szüleim :DD nem tudom, hogy mióta nem volt közöttük semmi, de apám lassan 7 éve a kanapén alszik, azelőtt meg a kishúgom közöttük aludt 2 évig, úgy gondolom csak nem csinálták (az esélytelen, hogy nappal, mert apám későn járt haza, és korán ment el)..


Amúgy nem tudom, hogy miért nem válnak el, úgy se beszélnek egymással, apám alig van otthon, és szerintem sanszos, hogy szeretőt tart (mondjuk megérteném)...

2014. ápr. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
76%
barátnömék 9 éve nincsenek együtt a párjával (olyanok, mint két testvér)...a barátnöm mindig kezdeményez, de mindig- ez a válasz érkezik a pasi részéröl, fáradt vagyok, nincs kedvem, majd...ez a majd 9 éve tart... mikor a barátnöm azt mondta a párjának, hogy akkor menjenek külön, mert ezt igy ö már nem birja, a párja azt reagálta rá, hogy ne, ö nem akar és nem is tud nélküle élni, söt! babát is szeretne.....kérdeztem barátnömet, hogy ugyan a párja, hogy szeretne babát, ha már lassan 10 éves nem voltak együtt... hááát, orvostol orvosig jártak, és most talán ugy néz ki beültetés lesz náluk.
2014. ápr. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
61%
7: Az orvos nem mondta, hogyan kell babát csinálni?... hogy előbb szerelmeskedni kell 2 évig heti 2x, és csak ha úgy nem sikerül, akkor fordulhatnak orvoshoz?....
2014. ápr. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
85%

7. Na ott már nagy gondok lehetnek! Te mint jóbarát,9 év alatt nem bírtad felhomályosítani a barinőd, hogy ez így nem oké.

Mondjuk aki 9évig kibírja szex nélkül az meg is érdemli! Szegény, olyan idegállapotban lehet, mint egy kísérleti nyúl!

2014. ápr. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos ez a jelenség sokkal gyakoribb annál,mint amennyit hallunk róla.Nyilván azért,mert nem büszkeség tárgya.Szüleimnél is így volt.
2014. ápr. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!