Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményetek? El akar válni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? El akar válni?

Figyelt kérdés

Nagyon csúnyán összevesztünk a férjemmel,vagyis inkább csak neki volt problémája velem,hirtelen haragú ember.

Azt mondta dühében,hogy váljunk el,erre én kérdeztem,hogy akkor ezek szerint már nem szeret?mire Ő azt mondta nem .

El akart költözni is,legalábbis akkor ezt mondta.

De nem ment el,most meg úgy csinál mintha mi sem történt volna,de nagyon feszült a hangulat köztünk,nem tudom már nem értem mit akar,el akar válni csak még nem szánta rá magát?Mondott máskor is durva dolgokat nekem dühében,de ilyet,hogy nem szeret és váljunk,még soha.

Bocsánatot is kér mindig de csak idővel.....

6 éve vagyunk együtt.



2014. ápr. 4. 17:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Tekintsd figyelmeztető jelnek. Valószínűleg nem fog napokon belül elköltözni, de játszik a gondolattal egy ideje, ha már ki is mondta. Higgadtan beszéljétek meg, mitől lehetne jobb a házasságotok! És ne csak ígéretek legyenek, komolyan változtassatok!
2014. ápr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Dühében az ember mond olyanokat, hogy fel sem fogja. Mondjuk azt neked kell érezned, hogy szeret-e még vagy sem és ez forditva is.
2014. ápr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%

Megkérdezném, hogy akkor pakolsz vagy leülünk beszélgetni és elmondod mi bajod van?

Ja és megmondanám, hogy ha baja van, akkor üssön a falba, vagy menjen el sétálni, de velem ilyet nem csinál, hogy nem szeretlek-et mondogat meg válással fenyeget, mert akkor én pakolom össze a cuccait!

2014. ápr. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Sokszor mond dühében minden félét,ezen már túl vagyok.

De ez most nagyon fáj,és már nem tudom elhinni,hogy csak mérges,és akkor nem tudja mit beszél.

Szeretem őt ennek ellenére,de mostantól már nem bízom benne.

Nem lehet vele beszélni amúgy ilyenkor.Már volt máskor is hasonló veszekedésünk,ha nem is ilyen durva.De eddig mindig úgy voltam vele,hogy hát Ő ilyen majd megnyugszik,mert hát szeretjük egymást,de most már elbizonytalanodtam abban,hogy Ő tényleg szeret engem.

2014. ápr. 4. 18:12
 5/16 anonim ***** válasza:
42%
Azt nem tudom szeret e, de tuti, hogy nem tisztel és boxzsáknak használ, ha neked ez bejön, folytasd.
2014. ápr. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
16%

Én elmennék és hagynék neki egy borítékot egy terapeuta elérhetőségével és szállíttatnék egy boxzsákot, amit a szállítók helyben fel is szerelnek a lakás közepére.

Esetleg, ha ennyiből nem értené, melléírnám, hogy ezt püfölje, ne egy érző embert.

2014. ápr. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%

Mivel sikerült igy felbosszantani?

Fözd neki a kedvenc kajáját,majd lenyugszik.

2014. ápr. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt a dühének oka, így elég egyoldalú ez a kérdés.
2014. ápr. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

de igaz az, hogy dühében is olyan dolgokat mond az ember, amely gondolatok korábban már foglalkoztatták.


amíg nem lát menekülő útvonalat (másik lakás, akármi) addig én kétlem, hogy őszintén leülne beszélni, mert nincs más választása mint maradni, tehát fülét farkát behúzni

2014. ápr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nagyon hosszú lenne a történet,ha mindent leírnék.

Lényeg anyámat utálja,a férjem ez a dolog kölcsönös.

Anyám sok mindet le tagad,elferdít.

Vitatkoztunk egy dolgon,egy barátunknak elmeséltük,a gondjainkat /anyagi dolog/de valami fontosat nem meséltünk el,abban maradtunk,hogy azt nem meséljük el,majd talán később,a férjem meg azt állítja,hogy elmondtuk.Remélem érthető a sztori.

Azt mondta én meghazudtolom,és hazudok mint az anyám :(

2014. ápr. 4. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!