Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményetek? El akar válni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? El akar válni?

Figyelt kérdés

Nagyon csúnyán összevesztünk a férjemmel,vagyis inkább csak neki volt problémája velem,hirtelen haragú ember.

Azt mondta dühében,hogy váljunk el,erre én kérdeztem,hogy akkor ezek szerint már nem szeret?mire Ő azt mondta nem .

El akart költözni is,legalábbis akkor ezt mondta.

De nem ment el,most meg úgy csinál mintha mi sem történt volna,de nagyon feszült a hangulat köztünk,nem tudom már nem értem mit akar,el akar válni csak még nem szánta rá magát?Mondott máskor is durva dolgokat nekem dühében,de ilyet,hogy nem szeret és váljunk,még soha.

Bocsánatot is kér mindig de csak idővel.....

6 éve vagyunk együtt.



2014. ápr. 4. 17:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
93%

kicsit idegbeteg a párod, és rajtad csattan ok nélkül

nekem nem dumálhatna ilyet, mert megfognám 2 gatyáját és küldeném a rákba

2014. ápr. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
90%

Aki ilyet tud/bír mondani a másiknak, az már szerintem nem szeret szívből....

Le kell ültetni, és elbeszélgetni vele...ez az egyetlen út.

Ha meddő a dolog, és úgy érzitek, nem lehet megjavítani, vagy már nem akarjátok, akkor mentsd meg magad minél több fájdalomtól!

2014. ápr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Mindenki válaszában van igazság.

Mivel még szeretem,és egy csomó más dolog is összeköt vele,reménykedem ,hogy megoldjuk ,és meg tudjuk beszélni mi is a gondja pontosan,nem tudom csak úgy feladni a házasságunkat,még akkor sem ha tudom,hogy még sokszor meg fog bántani,mivel teljesen megváltozni nem fog.

2014. ápr. 4. 20:54
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
sztem elég gyenge vagy azert engedheti ezt meg maganak amig te nem leszel kemeny addig ezt fogod kapni
2014. ápr. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjatok abba a veszekedest....
2014. ápr. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mindenképpen várj egy napot,vagy többet a nagy beszélgetéssel,hadd higgadjon le ő is,te is.Nyugodtan sokkal könnyebb normálisan kommunikálni,erre sort is kell kerítened.Csak így derül ki,dühből mondta-e,amit mondott,hiszen elképzelhető,hogy a harag mondatta vele mindezt.Fontos kiszedni belőle,mi az,ami valójában bántja,zavarja,mi okozta benne ezt a heves haragot.
2014. ápr. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!