Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Létezik ilyen házasság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen házasság?

Figyelt kérdés
Valóban vannak olyan házasságok ahol évek óta nincs szex? Nekem ez annyira hihetetlen. Hallottam olyat akik azóta nem voltak együtt amióta megszületett a gyermekük aki 4 éves. A másik amit halottam az volt,hogy 8 éve nem volt köztük semmi. Ilyen létezhet?
2014. ápr. 4. 21:53
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
24%
Igen letezik de ezekben az esetekben szereto van a dologban.
2014. ápr. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
8, a pasi azt mondta a dokinak, hogy évek ota probálkoznak nem jön össze, az orvos elküldte vizsgálatokra, kiderült, tényleg bajok vannak a spermával (lassu és kevés az életképes). a barátnömnek természetesen volt mellette más, akitöl megkapta a szexet. a legszebb a történetben, hogy a párjának a barátja volt...amiröl a párja tudott, bár nyiltan nem lett kimondva, de mikor a barátnöm ott volt -a havernál- és ott is aludt, a párja vitte el, és ment érte autoval....szoval nyilt titok volt, hogy körülbelül 5 éven keresztül "szextársak" voltak. ennek ellenére a párja (aki egyébként ez év januárjátol a férje is) nem akart különmenni, erre dobta be az ötletet, hogy házasodjanak össze, és legyen gyerekük. (szerintem a pasi meleg..tényleg olyanok, mint két testvér)
2014. ápr. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
40%
12: kész szappanopera:)
2014. ápr. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
tényleg az... náluk valami komolyabb probléma lehet, a pasi részéröl..de az nem hajlando semmit se mondani..csak, hogy fáradt a szexhez :D nekem azért furcsa, hogy náluk még mindig vannak tabuk, mert 18 éves koruktol vannak együtt és most 34 évesek..
2014. ápr. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
52%
Igen, gyakori. A 40-50 felettieknél olyan ritka a nemi élet, mint a fehér holló.
2014. ápr. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
50%
Létezik, és lehet normális is, attól függ, hogy milyen a két ember személyisége. Nem csak átlagemberek léteznek, ugyanis.
2014. ápr. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
60%
15öske! Nem tudom hány éves vagy,de hidd el egy 50 körüli egészséges,normális nővel egy normális kapcsolatban sokkal több a szex,mint a 30-as éveiben!:)
2014. ápr. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
47%
17: Mért több? Mi gátolta meg a 30-as éveiben?:)
2014. ápr. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
38%
Pl.a gyerekek, akik ellátása sok energiát vesz ki
2014. ápr. 8. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. ápr. 9. 19:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!