Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért van az, hogy egy idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy idő után a házaspár egyik fele már természetesnek veszi a másikat és nem foglalkozik vele?

Figyelt kérdés
A házasságnak nem pont arról kéne szólnia, hogy egymást boldogítjuk? Pont a házastárs az, aki elvileg a legközelebb áll az emberhez, akkor miért pont vele gonoszkodunk, őt pocskondiázzuk?
2014. ápr. 4. 10:50
1 2
 11/12 hgr10 válasza:

Ez olyan mint a fogmosás.

Vagy a cigi, pia drog...

Előszőr élmény aztán csak úgy van........ha meg nincs jönnek a gondok.

Az ember már csak ilyen persze van kivétel.

Például aki rájön a lényegére nem így csinál.

2014. ápr. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hmmm.... Gondolom elég sok megcsalás kell ahhoz hogy jó legyen egy házasság, a pasik csak akkor becsülik a no tv ha az rossz. Tudom mert nálunk ni s így megy nagyrészt. Ha túl sokáig magamat adom és odaadó, kedves vagyok a párommal, akkor egy idő után belém köt, lecsesz valami piti dolog miatt, viszont ha néha hisztizek, nyúzom akkor kedves velem!: D Utálom magam ilyenkor, de nem tudok mit tenni, nem vagyok csalfa (szeretem) és hízékony sem, úgyhogy marad ez.
2016. jan. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!