Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meddig mehet el a házaspár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig mehet el a házaspár egyik tagja a megalázásban?

Figyelt kérdés
"Évek óta a tenger alján élek fuldokolva...", "Teher vagy nekem"... "Miért kapaszkodsz belém, ebbe a sz*rba? Miért nem engedsz már el?"... "Mikor volt az, hogy ha hazajöttem nem voltatok itthon a gyerekkel?" - pici gyerek, most megy óvodába, miért, hol kellett volna lennünk? Szüleimhez egyedül járunk vidékre rendszeresen, minden hónapban kapott több szabad hétvégét is. És még mindig nem elég neki. 2 hete külön költöztünk, elmondása szerint "nagyon jól érzi magát". Tényleg menthetetlen? Tényleg meneküljek és egy ilyen embernek nincs szüksége családra? A gyerekhez viszont ragaszkodik, sőt, közölte, h el fogja perelni tőlem a bíróságon. Akkor előtte 10 perccel miért veti a szememre, hogy otthon vártuk, amikor hazajött???
2013. júl. 11. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semeddig nem mehet el. A házastárs, az társ, és kínozni való alany.Nem szabad elvenni egy másik ember önbecsülését. Amúgy meg persze, hogy azzal vagdalkozik, hogy elveszi a gyereket tőled. De tedd próbára. Nem fog menni neki, ha te normálisan neveled.
2013. júl. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jajj. Nagyon sajnálom. Én egy percet nem küzdenék egy ilyen kapcsolatért. A gyerekkel csak vagdalkozik. Képzelem mennyit vigyázott rá egyedül... Nem úgy megy ám az, hogy ő csak úgy elpereli.
2013. júl. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Addig mehet el ameddig a másik hagyja hogy elmenjen.
2013. júl. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Velem amikor így kezdett beszélni az exem, már kedvem se volt vele találkozni. El is váltak útjaink.
2013. júl. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom! Csak úgy próbából, hívd fel egyik hétvégén és mondd meg neki, hogy ott álltok a kapuban, összepakoltad a gyerek cuccait, és akkor te most elutazol a szüleidhez halaszthatatlan okból, 2 hétre. Sok sikert, itt a gyerek cucca, napirendje.

Szerintem átgondolná (főleg, ha nincs segítőkész anyós).

2013. júl. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ameddig hagyod.Tedd fel magadnak ezeket: Boldog vagyok? megtettem mindent amit megtehettem a kapcsolatunkért? Ő megtett mindent? Ezt érdemlem? A gyerekünk ezt érdemli? A megoldás a válaszokban rejlik.Ha ő menni akar és nem akar bele energiát tenni és nélkületek boldog,el kell engedni.
2013. júl. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Semeddig, vagy bármeddig, rajtatok múlik.


Ha velem így beszélne a barátom, azonnal ott hagynám, viszont alap, hogy én sem alázom meg, mert tisztelem és szeretem.

2013. júl. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Uristen, hogy lehet valaki ennyire alja ember, hogy viszolyog a sajat gyereketol?

Az ilyen nem is ember. Azt meg megertem hogy hazasfelek kozott megromlik a kapcsolat, emberek vagyunk elofordul. Valasztottuk a parunkat, valaszthatunk ugy is hogy nelkule folytatjuk az eletet.

De a gyerek az ver szerinti kapcsolat, a gyerektol nem lehet "elvalni"!


En ritkan adok igazat az elvalt noknek (joparszor pontoztak mar le itt emiatt), de itt neked csak azt tudom tanacsolni, hogy menekulj es vidd magaddal a gyereket is!

Egy pici gyereknek aki most megy ovodaba, feldolgozhatatlan trauma lehet az ha apu, akinek ot elvileg szeretnie kene, nem orul ha latja, nem akar vele lenni.

Addig menj el, amig meg ezt a kicsi nem sinyli meg. Mert meg apa nelkul is jobb mint egy olyan apaval aki nem szereti ot.

2014. ápr. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!