Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek ki tud jönni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ki tud jönni egy házaspár havi 100 ezer Ft-ból?

Figyelt kérdés
Márciusban házasodunk párommal, mindketten most végzünk, végeztünk az egyetemmel és én már kaptam munkát is, havi 100 ezret fogok kézhez kapni. Ő viszont még nem kapott munkát. Mindenképpen szeretnénk összeköltözni, nagymamám öregotthonba ment, így mi az ő házába fogunk beköltözni. Neki nem volt sok a rezsi csak télen, de nem is használt sok áramot, vizet. Viszont a fűtés egy keményebb téli hónapban 54 ezer körül volt, ami elég sok. Szerintetek amíg nem kap munkát, meg tudunk ennyiből élni ketten? (Van megtakarításunk is vész esetére, de autóra gyűjtünk, nem szeretnénk felélni).
2014. jan. 5. 18:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Így, ahogy leírtad, aligha.
2014. jan. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
ma párban jönnek a kérdések?
2014. jan. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Valóban olvastam egy hasonlót, onnan jutott eszembe. :)
2014. jan. 5. 18:34
 4/22 anonim ***** válasza:
79%
szerintem nehezen fogtok kijönni belőle
2014. jan. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
42%
hát ha mi 3-an megtudunk élni 70-böl akkor ti 2-en 100-ból megkéne...
2014. jan. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
78%
Havi 100ezer forintból luxusra semmi képpen nem fogtok tudni költeni, és elég szűken elég 2 embernek. Viszont nem kell albérletet fizetnetek, és ez mindenképpen jó. Szerintem ha nyáron takarékoskodtok, akkor a téli hónapokat is ki lehet húzni nagy nehezen. És hátha addigra a párod is kap munkát.
2014. jan. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Bízom benne, hogy kap valamit, bármit elvállalna.
2014. jan. 5. 18:41
 8/22 anonim ***** válasza:
50%
Mindent lehet, kérdés mennyire érdemes. Erősen összehúzva a nadrágot kijöttök, de ha nem annyira sürgős várhattok amíg a párodnak is lesz munkája.
2014. jan. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
8%
Mi hárman jövünk ki 100ezerből, ráadásul a gyerek hetente lovagol 40euró már ugrott is.Kilehet jönni, bár a luxusról tényleg lelehet mondani. Ügyes vagy biztos kikötők valahogy. Amúgy a szüleitektől nem birtok segítséget kérni? Ha összesen 10ezret kaptok az is segítség. Bízok benne, hogy hamar kap munkát. Sok sikert és rengeteg, rengeteg boldogságot!
2014. jan. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
*kijöttök. Telefonról írok és kijavította valami hülyeségre.<3 :-) B-)
2014. jan. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!