Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meg tudnátok bocsájtani ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudnátok bocsájtani ha a férjetek félrelép miközben babát vártok?

Figyelt kérdés
Tegyük fel az addig tökéletesnek gondolt párotokról kiderülne, rajtakapnátok hogy kavar az egyik kolléganőjével. Magyarázatot értelmeset nem tud adni csak annyit mond, hogy nem akart megbántani ezzel senkit csak sodródott az árral. Egyszerűen csak nem volt képes nemet mondani. Találkozgattak párszor, megtörtént az is. Tegyük fel azt, hogy a kettőtök kapcsolatában nem változott semmi az utóbbi időben ami a félrelépést indokolhatná, minden téren ugyanolyan jó minden mint eddig volt. Képes lennél megbocsátani, vagy egyszerűen elhagynád? Ha elhagynád tudnád ugyanúgy normálisan tartani a kapcsolatot vele a gyerek miatt? (Értelmes válaszokat légyszi, tudom a Ti párotok konkrétan nem ilyen, és soha nem tenne ilyet stb...:)ez csak egy fikció, de ha ez történne akkor hogyan reagálnátok?
2014. márc. 18. 15:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ezt SOHA nem bocsátanám meg!!
2014. márc. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Szereted annyira, hogy meg tudd bocsájtani neki? Ő szeret téged annyira, hogy ez ne forduljon elő többet? Mindenképp beszéljétek meg! Kíváncsi lennék, hogy te mit érzel kedves kérdező...?
2014. márc. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Megbocsátani, mint embernek igen, de a kapcsolatunk megváltozna oly módon, hogy elválnék tőle, és mint a gyermekem apja igényt tarthat rá, hogy a gyermek nevelésében részt vegyen illetve anyagilag támogassa, de úgy nem számítanék többé rá, mint házastársra.


Számomra elfogadhatatlan indok az, hogy bocs, gyenge voltam, sodródtam az árral és nem tudtam nemet mondani.

2014. márc. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Akkor se, ha nem lennék terhes.
2014. márc. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
69%

Soha nem tudnám megbocsájtani neki, hogy pont akkor árult el/vert át, amikor a legnagyobb szükségem volt az érzelmi támogatására. Engem most (9 hónapos terhesen) az is zavar, ha csak megnéz valakit (nem feltűnően), pedig tudom, hogy ez minden pasiba bele van kódolva, és semmi komoly dolgot nem kell leszűrni belőle.

Szóval itt vagyok én (meghízva, nyűgösen, döcögősen), állandó szeretgetésre vágyom, és a tudatra, hogy ilyen bálna méretben is tetszek neki, és én vagyok az egyetlen aki fontos, meg a pici.

Ha most kiderülne, hogy nem, akkor ott vége lenne mindennek. Erre nincs mentség.

2014. márc. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
91%

Ha egyszer megesett dologról lenne szó, talán meg tudnék bocsátani. Jön a baba. Megváltozik az életetek. Esetleg pánikol. De sajnos - ahogy irod - ők "talákozgattak". Tehát nem egy hirtelen elgyengülés volt ez. Sajnos.

Az is undorító lett volna, főleg hogy ilyen állapotodban tette meg. De ez tervezett volt, hiszen találkozgattak, lefeküdtek egymással, miközben Te a gyerekét várod.

Ha már most így áll hozzád..képzeld el mi lesz, amikor túl vagytok az első boldogságmámor heteken, amikor megszületik a kicsi. És jönnek a fáradt hétköznapok, amikor Neked - teljesen logikusan - szinte csak a babára lesz energiád.

Beszéljétek meg! (Én biztos, hogy nem tudnék benne megbízni, amíg egy helyen dolgozik a nővel!)

Ha azt látod komolyan megbánta, és képes vagy rá, bocsáss meg neki.

De egy biztos, én "szemmel tartanám". És ha megint megteszi, akkor nincs értelme folytatni. Csak magadat kínoznád vele. És megfosztanád attól is, hogy találj egy olyan párt, aki nem tenne ilyet veled.


Tudom, nagyon nehéz ilyenkor dönteni. Főleg ha régóta együtt vagytok,szereted, és pláne ílyen állapotban!

Ne csak a gyereket nézd! Hanem azt is, hogy Te tudsz-e együtt élni egy ilyen emberrel? Képes leszel-e megbízni benne? (Nagyon meg tudja mérgezni a kapcsolatot az állandó bizalmatlanság.)

Én sem tudom mit tennék. Szerintem a legtöbb nő azért is bocsát meg, néz el ilyeneket, mert fél egyedül maradni.

2014. márc. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
70%

1.Hogy merte a gyereket anyát megcsalni (terhes)?

2. Szerinted, ha egy kapcsolatban valaki félre lép az egy tökéletes kapcsolat?

3. Nem tisztel se téged, se születendő gyerekedet sem. Vagy szerinted normális, ha valaki a terhes(!) feleségét megcsalja?

Tedd fel magadnak ezeket a kérdéseket.

2014. márc. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
55%
Egy alkalommal történt megcsalást, ha egyébként is rosszabb szakaszában van a kapcsolatunk, meg tudnám bocsájtani. De! Ha mindez a terhességem alatt történt volna, akkor biztos nem maradtam volna a férjemmel.
2014. márc. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Se terhességgel se anélkül nem bocsátanék meg. Válnék, és nem érdekel semmilyen magyarázat. A megcsalás az megcsalás. Lényegtelen számomra az is, hogy csak 1x feküdtek le esetleg, vagy komplett viszony volt.


A gyermekemhez sajnos joga lenne, szóval csak annyit kommunikálnék vele a továbbiakban, amennyit a gyerekkel kapcsolatban kell, nem többet.

2014. márc. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Attol fugg, hogy tud-e valtozni a kapcsolatotok?


A megcsalas egy nem megfelelo kapcsolat kovetkezmenye. Ha tudtok valtozni, valtozzatok. (A mi szemelyisegunknek sikerult valtoznia, de nekem olyan 1.5 evembe telt, mire ugy 90% felett megbocsajtottam.)


Ha viszont nem tudtok valtozni, akkor sajnos el fogtok jutni ujra ugyanide.


A krizis erot adhat a megujulashoz vagy a befejezeshez.

2014. márc. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!