Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meg tudnátok bocsájtani ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudnátok bocsájtani ha a férjetek félrelép miközben babát vártok?

Figyelt kérdés
Tegyük fel az addig tökéletesnek gondolt párotokról kiderülne, rajtakapnátok hogy kavar az egyik kolléganőjével. Magyarázatot értelmeset nem tud adni csak annyit mond, hogy nem akart megbántani ezzel senkit csak sodródott az árral. Egyszerűen csak nem volt képes nemet mondani. Találkozgattak párszor, megtörtént az is. Tegyük fel azt, hogy a kettőtök kapcsolatában nem változott semmi az utóbbi időben ami a félrelépést indokolhatná, minden téren ugyanolyan jó minden mint eddig volt. Képes lennél megbocsátani, vagy egyszerűen elhagynád? Ha elhagynád tudnád ugyanúgy normálisan tartani a kapcsolatot vele a gyerek miatt? (Értelmes válaszokat légyszi, tudom a Ti párotok konkrétan nem ilyen, és soha nem tenne ilyet stb...:)ez csak egy fikció, de ha ez történne akkor hogyan reagálnátok?
2014. márc. 18. 15:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnám megbocsátani. A kapcsolatot nyilván kénytelen lennék vele a gyerek miatt tartani, de ezt csak a legszükségesebbre korlátoznám.
2014. márc. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

"nem akart megbántani ezzel senkit csak sodródott az árral. Egyszerűen csak nem volt képes nemet mondani."


Fúú de rossz duma....


A kérdésre válaszolva:

Nem, nem bocsájtanék meg!

Mi a garancia arra, hogy legközelebb képes lesz nemet mondani.


Mi reagálnék?

Szerencsére nem függök a páromtól, egyedül is meg tudok állni a sarkamon, így zokszó nélkül kidobnám!

Menjen ahhoz a nőhöz, akinek annyira nem tudott ellenállni!

Csak a gyerek miatt nem maradnék együtt a párommal.

Jó most biztos megköveznek majd, hogy szegény gyerek, meg milyen neki apa nélkül.

Persze sajnálnám a gyerekemet, de én nem bírnék egy légtérben lenni az apjával....

2014. márc. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lennék terhes éppen, akkor is kiadnám az útját, így meg pláne!

Ha valami gondja van, akkor azt velem beszélje meg és ha köztünk minden rendben testiség és lelki dolgok terén egyaránt, akkor nem kell senkinek nemet mondani, meg sodródni az árral, mert akkor egyértelmű, hogy otthon minden rendben van, így nem kell máshol keresni a boldogságot.

És ha ennyire nem volt képes, hogy kommunikáljon, mielőtt ezzel tönkretett egy családot, akkor isten áldja!

2014. márc. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnék megbocsátani, az pedig még rátenne egy lapáttal, hogy még babát is várok. Minimálisra venném a látogatást, mer akkor nem érdekelte a gyerek mikor terhes voltam.
2014. márc. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Meg tudnék bocsájtani, de soha többé nem élnék olyan férfival, aki egyszer félrelépett. Én nem hiszek az ösztönökben meg az árral sodródásban, a szabad akaratban viszont annál inkább. Azért lépett félre, mert abban a pillanatban így döntött, ezt akarta. Készséggel elhiszem, hogy utólag nem így döntene, de szerintem a hűséget akkor lehet mérni, ha van kísértés. És ha ő akkor nem mellettem dönt, hát így jártam...

Ha meg jön ezzel az ócska kamudumával, hogy nem is akarta, de VÉLETLENÜL többször is találkozott valakivel (de ha egyszer is, tök mindegy), aki egyenest megerőszakolta, na azt meg nem veszem be. Vagy engem néz hülyének, vagy egy gyáva féreg, hogy még felvállalni sem meri, amit csinált.


Én úgy vagyok vele, hogy ha egyszer megtörténik, az sajnálatos. Ha valaki hagyja, hogy kétszer is megcsinálják vele, az már szánalmas. Elejét venni meg csak úgy lehet, hogy jó előre közlöd a játékszabályokat, és ha megszegi, akkor ennyi volt. Ha egyetért ezzel, én sem csalom meg, ha meg nem ér egyet, nem muszáj velem maradnia.


Terhesen mindezt szorozd meg hárommal. :)

2014. márc. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
34%

Ha nem vàltozott semmi, akkor nem tudnek megbocsàntani...

Èpp most gondolkodtam hasonló dolgokon, 8 hèttõl veszelyeztetett vagyok, mèg messze a szüles szinte csak feküdhetek , így elèg ritkàn kapja meg...fõleg a règi idõkhöz kepest, bàntana nagyon de valahol megèrtenem ha most megcsalna, de ha megadhatnam neki, es meg is kapnà mègis màshoz megy hihetetlenül megalàzva èreznem magam, ha így sem bírja mi lesz kesõbb mikor fàradt leazek vagy a 6 hèt tisztulas alatt....

2014. márc. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha egyszer előfordul, máskor is. Inkább most, mint később. Egyébként én férfi vagyok és elítélem az ilyeneket, legyen az nő vagy férfi, mert ha van férje / felesége vagy tudja, hogy a másiknak van, az egyszerűen förtelmes. Ha nem tudta, hogy a másiknak van valakije, akkor az más helyzet.
2014. márc. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%

Velem megtörtént. Megbocsátottam. Aztán megint. Megszületett a baba. És megint. Megint. Mert szegény gyerek,kell neki az apja! Mi értelme volt? Semmi! Életem egyik legjobb döntése volt, hogy elhagytam!

Ha újra ilyen helyzetbe kerülnék, azonnal kidobnám!

Jelentem a lányom boldog, kiegyensúlyozott gyerek. Nem lenne az, ha az anyja szorongana, idegeskedne a folyamatosan félrelépegető apuci miatt!

2014. márc. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%

"nem változott semmi az utóbbi időben ami a félrelépést indokolhatná,"


Mire gondolsz? Ha változott volna bármi is, akkor sem. Előbb szóljon, ne pedig fű alatt...

2014. márc. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Persze,megbocsájtanék,és kib*sznám a pics*ba!
2014. márc. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!