Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Lekurv, ztam húgomat. Meg fog...

Lekurv, ztam húgomat. Meg fog bocsájtani?

Figyelt kérdés
2014. jan. 1. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nem írtál körülményt.
2014. jan. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
96%
Mégis hogyan? Vicceskedve mondtad, vagy halálosan komolyan, sértésként? Végülis mindegy...Neked hogy esett volna ha lek,rváznak? Nem dorgálásnak mondom, de érted a lényegét. Ezt nem lehet csak úgy elfelejteni. Ha sértődékeny típus, vagy haragtartó, akkor csak még rosszabb. Adj neki egy kis időt, aztán próbálj meg bocsánatot kérni. Sok sikert! :S
2014. jan. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Ezt neked kell tudni.. Engem egyszer az öcsém k*rvázott le, még évekkel ezelőtt. Azóta nem tudok úgy beszélni vele, mintha semmi nem történt volna, pedig milliószor kért emiatt bocsánatot.
2014. jan. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg fog neked bocsájtani, ne aggódj! :) Egyszer veszekedtünk (sokszor szoktunk, de ez kiemelkedően durva volt... :D) a nővéremmel, (ő 22, én 16), és lekurv,zott. Mondjuk én sem voltam nála különb, mert erre vissza kellet reagálnom persze, mert nem is én lennék, ha csak úgy hagytam volna, ezért különbnél különb jelzőkkel illettem meg én is őt... :) Eltelt 1 nap, és már együtt filmeztünk, mintha misem történt volna, mondjuk nálunk megszokott a veszekedés, és mindig hamar kibékülünk. Nem tudom,hogy nálatok hogy volt a körülmény, meg hogy mennyi idősek vagytok, de ha egy ilyenért nem bocsájt meg,m akkor az már régen rossz... :)
2014. jan. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Én is ezzel a szóval illettem egyszer a nővéremet, holott akkor még sosem volt pasija. Bocsánatot kértem, de sosem álltunk közel egymáshoz, de nem hiszem, h haragudna egy 10 évvel ezelőtti bunkóságom miatt. Nem mindegy sztem, h milyen kapcsolatban álltok. Idvel biztosan meg fog bocsátaniő
2014. jan. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A nővérem 15 éves volt (én 13) amikor összeverekedtünk és azt kiabálta, hogy "bárcsak megdöglenél" vagy "Bár elütne egy autó és meghalnál"

3 évvel ezelőtt nem sokkal a 40-dik születésnapom előtt elütött egy teherautó. Nővérem volt az első aki vállalta a donor szerepét. Egy szó nélkül a kés alá feküdt, hogy megmentse az életemet...

Szóval az ilyen kijelentések testvérek között mint a te esetedben a qrvázás.. semmit nem jelent csak az akkori heves, sértődött helyzetet. 1 hónap múlva már emlékezni sem fog rá, nem hogy haragudni

43 /N

2014. jan. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen,viszont ott marad benne a dolog.

Nővérem indulatában nekem is mondott már ilyeneket,igaz,ő bocsánatot sem kért,még mindig bennem van a dolog,viszont most kórházban van(szülni fog),és hiába maradt meg bennem a tüske minden nap bemegyek hozzá,hogy ne unatkozzon és ne azt lássa,hogy másokat látogatják őt pedig nem.

2014. jan. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

A hugom elég hirtelen haragu. Sokszor megesett h a vitainknak ugy lett vege, hogy ram orditott, hogy "utallak!" vagy mondott valami olyat, hogy jobb lenne nelkulem; es bar tudom h csak a vita heve elragadta es azert vag ilyeneket a fejemhez, azert minden alkalommal szivenutott.

Ettől meg imadjuk egymast :) ő nem mutatja ki illetve nem hiszi el amikor en mondom neki, de biztos tudja, hogy szeretem es en is remelem, hogy ő is engem :D

2014. jan. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Csak annak lehet megbocsátani, aki bocsánatot kér !
2014. jan. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!