Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ide elvihetem a húgomat?

Ide elvihetem a húgomat?

Figyelt kérdés

Bocsi a kategóriáért, nem tudom hova tartozik. A húgom és a barátnői szeretnének elmenni vízipipázni és találtam is egy jó helyet, de ez van a honlapjukon: "A törvény értelmében dohányterméket csak 18 éven felülieknek adhatunk ki."

Én elmúltam 18, de ők nem. Ha én kikérem, abba beleszólhatnak, hogy ők nem szívhatják?


2013. máj. 18. 08:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

hány éves a hugod? amúgy vizipipázni bárkinek lehet... :D

nekem is kiadták amikor még voltam 14-15.

2013. máj. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%

[link]


Miért nem beszéled inkább le róla?

2013. máj. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
15 éves. Ne kezdjük már ezt a beszéljük le dumád.. Nem vagyok alkalmas arra hogy példát mutassak neki. Abszolút nem lenne hiteles, és állszent lennék, amikor ugyanúgy vízipipázok és mellé dohányzok... De kérem ne térjünk le a kérdésről.
2013. máj. 18. 09:12
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Elvileg igen, de szinte biztos, hogy nem fognak. Valószínűleg nem szeretnék a saját üzletüket/hírüket rontani, ezért nem fognak kötekedni. Szerintem ha az, akinek kiadják és fizet érte, elmúlt 18, akkor már nem az ő dolguk, hogy az illető kinek adja tovább. Az más kéredés, hogy te elvileg nem adhatnád nekik tovább, de ez már nem az illető cég felelőssége, akitől bérled a cuccot.
2013. máj. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%

Ja, és ha Te szarul élsz éljen más is szarul, még ha az a saját véred is?

Egyébként egy szarul vezetett, egészségtelen életmóddal is lehet példát mutatni!

Már bocs, hogy eltértem a kérdésedtől...

2013. máj. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Persze, vigyed, mert ha te csinálod, csinálja ő is...szánalmas! Miért nem jó példát mutatsz? És a szüleid hagyják?
2013. máj. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Jobb helyeken nem vízipipázhatnak, akkor sem, ha te veszed meg és fizeted ki. Azért, ameddig az ő fedele alatt vagy, addig nem mind huny szemet afelett, hogy jaj mi közöm neki kinek adta tovább? Aztán egy ellenőrzésen a 15 éves szájából lóg a pipa, akkor nem fogadják el azt, hogy jaj, hát a 18 éves tesója vette meg, mi közünk nekünk ahhoz, hogy a "kicsik" is szívják? Azért az egészen más, hogy te megveszed és otthon, az utcán akárhol szívja/issza stb. a 18 éven aluli is az ilyeneket, mint az, hogy maradtok és ott a szórakozóhelyen.
2013. máj. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. De ez nem is baj. El tudom képzelni, hogy milyen drága lehet, jobban megéri venni egy kicsit (2-3 ezer Ft). 15 évesen nem is ajánlanám, mivel dohány. De van shiazo, ami lényegében ízesített kavics. Abban semmi káros nincs, hiszen csak az a melaszos réteg párolog el. Esetleg ha van ilyen shiazo azon a helyen, akkor azt lehetne, de már mint mondtam, nem éri meg.
2013. máj. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Egyébként erről a helyről lenne szó, hátha ismeri valaki:


[link]

2013. máj. 18. 10:40
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak nem vehetik meg, nem is fogyaszthatják. Hogy te otthon mit csinálsz, az más kérdés, de náluk se venni, se fogyasztani nem lehet, ha nem vagy 18.
2013. máj. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!