Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vigasztaljam a húgomat,...

Hogy vigasztaljam a húgomat, hogy ne hanyagolja a munkát?

Figyelt kérdés
kicsit zűrös a kapcsolata a barátjával ismét és emiatt hanyagolja a közös vállalkozásunkban a munkát. mondtam neki hogy majd helyrejön a dolog, ha meg nem akkor talál idővel mást akivel jó lesz. annyira fiatal még és annyira neki tud keseredni. 23 éves, a barátja +19 évvel több, ami szerintem szintén sok. két éve vannak együtt, de sok szünettel.
2013. máj. 7. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Akkor most vigasztalni akarod vagy visszarángatni dolgozni?
2013. máj. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
vigasztalni természetesen
2013. máj. 7. 09:19
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

Na ezért nem lesz nekem soha családi vállalkozásom.

Tesómék is csinálták, és az lett a vége, hogy a család két pártra szakadt, állandóan vitáztak, mert a bátyám nem értette meg a nővérem lelki fájdalmát, a nővérem meg azt nem értette, hogy tönkremegy az üzlet.

A vége az lett, hogy elárverezték az üzletet, mert a bátyám nem tudta fizetni a törlesztőt.

2013. máj. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne +19 évvel idősebbel legyen együtt, hanem +29. Az a tuti.

Bírom, mikor emberek saját maguk ellen dolgoznak, aztán meg csodálkoznak, hogy baj van.

2013. máj. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!