Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vigasztaljam meg?

Hogy vigasztaljam meg?

Figyelt kérdés

Anyósom ma reggel tönkretett valamit, ami az enyém volt. Sajnos használhatatlanná vált, pedig igazából csak jót akart...

Ma reggel történt a dolog, azóta többször is felhívta a fiát sírva, hogy nem akarta, és mennyire bántja a dolog.

Most mindenképp helyre akarja hozni, pedig nekem nem is fontos annyira ez az egész, túlléptem rajta.


Szándékosan nem írom le mi volt az, nehogy felismerje valaki.

Mondtam neki, hogy semmi gond, majd lesz másik, de nem tudom vigasztalni. A páromat megkérte, hogy ne mondja el nekem, hogy sírt, tehát nem rájátszás vagy ilyesmi (akik gonoszságra gondolnak). A munkából mikor hazaért akkor is sírt.


Olyan rosszul érzem magam, az egész nem ér annyit, mint ahogy a lelkére vette.


2013. márc. 14. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon drága az a valami? Ha nem, és ilyen aranyos anyósom van, én vennék egy újat és elküldeném a párommal anyósnak, hogy mondja azt, bár tönkretette, de vett helyette másikat. Te meg jól meglepődnél és mondanád, hogy ugyan, nem kellett volna! :)
2013. márc. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem kifizethetetlen, olyan 30 E. kb. De nem tudom csak besaccolni, én is kaptam...
2013. márc. 14. 18:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Szabad a gazda! Mi volt az? :)) Play Station 2? :D
2013. márc. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nem.

Amúgy nem tartom ennyire viccesnek a dolgot :P

2013. márc. 14. 22:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!