Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vigasztaljam meg?

Hogyan vigasztaljam meg?

Figyelt kérdés
Unokanővérem nagyon depressziós. Nemrég felvágta az ereit, mert elhagyta a barátja. Szerencsére megmentették de most sokat iszik és lehet hogy drogozik is (pl a pia mellett gyógyszert is tart és ez nekem elég fura). Nagyon szeretem és rossz ilyen állapotban látni de nem akar orvoshoz fordulni. Félek hogy megint megpróbál öngyilkos lenni vagy valaki másnak megy neki.(mondjuk a volt barátjának). Mit tegyek?
2012. márc. 10. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
nem neked kéne tenni valamit,hanem a szüleinek. És beutaltatni
2012. márc. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ők is próbálkoznak, de mivel az unokanővérem már nagykorú (24 éves) és nem köz, vagy önveszélyes a doki szerint nem sokat tudnak tenni....
2012. márc. 10. 18:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Te hány éves vagy? Ha nagykorú, akkor szervezz programokat... menjetek moziba, színházba, sétáljatok. és NE beszéljetek a fiúról vagy a szerelemről...

Tereld el a figyelmét... járjatok sportolni... az adrenalint szabadít fel. Ne akard megvígasztalni ezt a sebet csak az idő gyógyítja be.

2012. márc. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kérdezzétek már meg a dokit, ha valaki felvágta az ereit, akkor az miért nem tartozik az önmagára veszélyes emberek csoportjába??

Igenis, követeljétek ki, hogy küldje szakrendelésre!!!!

2012. márc. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

ez nem a te ügyed hanem az övé.



ezt nem neked kell el intézned hanem neki.

2012. márc. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok...igen mi is mondtuk a dokinak hogy talán jobban kéne figyelni rá meg pszichológushoz küldeni mert nem jó ez így....
2012. márc. 11. 15:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!