Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ide elvihetem a húgomat?

Ide elvihetem a húgomat?

Figyelt kérdés

Bocsi a kategóriáért, nem tudom hova tartozik. A húgom és a barátnői szeretnének elmenni vízipipázni és találtam is egy jó helyet, de ez van a honlapjukon: "A törvény értelmében dohányterméket csak 18 éven felülieknek adhatunk ki."

Én elmúltam 18, de ők nem. Ha én kikérem, abba beleszólhatnak, hogy ők nem szívhatják?


2013. máj. 18. 08:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nálunk is van egy ilyen pipás hely. 18 éven aluliakat nem szolgálnak ki és joguk van akár ki is zavarni. Szóval ha véletlenül őket nem látnák, csak téged, te kikéred, aztán arra jár egy pincér, akkor megkérheti őket, hogy hagyják abba és távozzanak, mivel 18 éven aluliak nem "dohányozhatnak" ott.

Egyébként nem egy olyan nagy cucc egy vízipipa, ma már egy 5-ösért lehet venni egy egészen jót, mellé nikotin mentes dohány és akkor szívod amikor akarod.

Mondjuk nekem is van, de ha 2 évente egyszer be van gyújtva, akkor már sokat mondok. Ellenben szép dísze a szobámnak. :D

2013. máj. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

Én is pipáztam már 15 évesen, parkban is, semmi ügy nem lett belőle és nem volt velünk 18 éves. Anyum engedi, mert tudja, hogy kővel csináljuk, ami egyáltalán nem ártalmas...

17L

2013. máj. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
78%

Kedves 12-es! Azért azt ne mondd, hogy nem ártalmas, mert ez nem igaz!

Azt azért szintén hozzátenném, hogy más ha egy parkban csinálod és más, ha egy oly vendéglátó egységben, ahol a szabályok tiltják, hogy vízipipával kiszolgáljanak egy 18 éven aluli személyt.

2013. máj. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Mondd már el nekem, hogy a kőben mi ártalmas! :)
2013. máj. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!