Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Anyukák! Vágta már fejetekhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukák! Vágta már fejetekhez férjetek, hogy ő tart el?

Figyelt kérdés

A sztori röviden: 1 éve vagyunk házasok, 2 eve ismerjük egymást, külföldön élünk a lassan egy eves babánkkal. Én egy elég kemeny egyetemet hagytam félbe otthon, tervben van hogy itt folytatom/újrakezdem.

Ami aggaszt és elkeserít, hogy többször megkaptam már vita közben, hogy ő dolgozik keményen,ő tart el minket, én meg addig... (amúgy gyerek+háztartás köt le jelenleg, és kulonben is igyekszem a minimumot költeni magamra, alapvető kaján kivul egyszeruen nem merek kolteni!!). Az fáj ebben, hogy ez nagyon érzékeny pontom, alapból szar érzés kiszolgáltatottnak lenni, hát még itt, ahol baratok nelkul teljesen rá vagyok utalva. És ezzel tisztában van, mégis nemegyszer megkaptam már tőle. Már egy honapja munkat keresek amugy, voltam is szobalánykent probanapokon, de kikeszitett kicsit az ottani legkor es a kollegak, igy még keresesben vagyok. Azért írtam a kérdést, mert szeretném ha Ti kívülről rávilágítanátok, tenyleg normalis hogy ezt kell hallgatnom? Minden férfi elobb-utóbb hozzánk vágja ezt?

Az ekezetekert és a zavarossagert bocsi, telefonrol írok es kicsit zaklatott is vagyok:)


2014. márc. 9. 21:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%
Nem normális dolog. Ha szórnád a pénz vagy évekig nem dolgoznál, akkor jogos lenne. Kérd meg a párodat, hogy legyen egy kicsit türelmes, lassan elkezdesz dolgozni és minden rendben lesz. Kitartás.
2014. márc. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem normális, hogy ezt hozzád vágja, már csak azért sem, mert tudta szerintem, hogy mit vállal. Szerintem túl hamar házasodtatok.
2014. márc. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%
Egyáltalán nem normális és nem kell hagyni. Feltétlenül kérd ki magadnak! Sajnos a kicsivel nem lehet kísérletezni, pedig ki kéne próbálni, hogy csak egyetlen napra ő csinálja, amit te. Ha 2 éve ismeritek egymást, pont most múlt el a szerelem kémiája, a rózsaszín köd. Ha szerencséd van, elég csak elég erősnek mutatkozni, akár többször is következetesen (csak szegény gyerek feje fölött veszekedni nem ideális) észérvekkel visszautasítani a lenézést, hogy lássa, hogy egyenrangú ember vagy, és nem hagyod, hogy uralkodjon rajtad. Ha nincs szerencséd és ez nem működik, hááát, akkor más irányt kell vennie az életednek - áldozattá válni, szenvedni semmiképpen nem, jogod van a boldogságra.
2014. márc. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
37%

nem soha mert en soha nem hagytam iskolat felbe egy ferfi miatt.

Mind a negy geyrek szuletese uatn mar 4 honappal dolgoztam.

nem volt lehetosegem otthon maradni.

Soha nem tartott el egy ferfi engem bele is orulnek az tuti

2014. márc. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
93%
Nekem minden nap...:( Szerintem nem jogos,en is csak a kicsire koltok a szuksegeseken(ennivalo) kivul,megis.Tudja,hogy kiszolgaltatott vagyok(mi is kulfoldon elunk)es ettol nagyon nyeregben erzi magat.Munkat talalni itt sem egyszeru,en mar azon is gondolkodom,hogy pakolok,fogom a gyerkocot es hazamagyunk.Biztos nehezebb lenne az elet,de legalabb nyugalom lenne...Sajnalom;hogy nem segithettem,csak azert irtam,hogy tudd,nem vagy egyedul evvel!Fel a fejjel,minden jot Neked!
2014. márc. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek! Első, ez olyan képtelenül egyszerűnek hangzik, hogy komolyan megnyugtatott :) végül is nem a világ vége egy ilyen beszólás, de most padlót fogtam tőle.


Masodik, erre én is gondoltam már... De mit csináljak, ha egyszer szeretem? :) és félek, nem minden derül ki akarmennyit is élnek egyutt a hazassag elott a párok.

A fentiek alapjan nektek ilyet nem mondtak még. Maradjon is akkor így :)

2014. márc. 9. 22:04
 7/26 A kérdező kommentje:

Kedves 4., nem hiszem hogy azert mondaná ezt nekem mert nem diplomaztam le. (amúgy ő sem diplomás).

Ahogy egyikotok irta, nyeregben erzi magát most, szerintem is ez a gond.

Koszonom a biztato szavakat!

2014. márc. 9. 22:08
 8/26 A kérdező kommentje:
Huhh, 5. , naponta ezt hallgatni? Szörnyű lehet... Nem lehetne valahogy a tudtara adni, hogy ez neked mekkora lelki serulest okoz? Persze konnyen beszelek, en is pont ezt szeretnem tudni. "Szerencsere" engem csak akkor tisztel meg vele, ha felbosszantom...
2014. márc. 9. 22:13
 9/26 anonim ***** válasza:
48%
1 év után hozzámentél és szültél? Egyszerű; nem ismereted ki, ez van. Ciki.
2014. márc. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Így hogy külföldön laktok semmilyen családi pótlék nem igényelhető?


Szerintem sem releváns , hogy hány hónap/év után házasodtatok, aki ilyet a másik fejéhez vág az 6 év ismeretség után is megteszi... sajnos.

2014. márc. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!