Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Anyukák! Vágta már fejetekhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukák! Vágta már fejetekhez férjetek, hogy ő tart el?

Figyelt kérdés

A sztori röviden: 1 éve vagyunk házasok, 2 eve ismerjük egymást, külföldön élünk a lassan egy eves babánkkal. Én egy elég kemeny egyetemet hagytam félbe otthon, tervben van hogy itt folytatom/újrakezdem.

Ami aggaszt és elkeserít, hogy többször megkaptam már vita közben, hogy ő dolgozik keményen,ő tart el minket, én meg addig... (amúgy gyerek+háztartás köt le jelenleg, és kulonben is igyekszem a minimumot költeni magamra, alapvető kaján kivul egyszeruen nem merek kolteni!!). Az fáj ebben, hogy ez nagyon érzékeny pontom, alapból szar érzés kiszolgáltatottnak lenni, hát még itt, ahol baratok nelkul teljesen rá vagyok utalva. És ezzel tisztában van, mégis nemegyszer megkaptam már tőle. Már egy honapja munkat keresek amugy, voltam is szobalánykent probanapokon, de kikeszitett kicsit az ottani legkor es a kollegak, igy még keresesben vagyok. Azért írtam a kérdést, mert szeretném ha Ti kívülről rávilágítanátok, tenyleg normalis hogy ezt kell hallgatnom? Minden férfi elobb-utóbb hozzánk vágja ezt?

Az ekezetekert és a zavarossagert bocsi, telefonrol írok es kicsit zaklatott is vagyok:)


2014. márc. 9. 21:39
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

"Én egy elég kemeny egyetemet hagytam félbe otthon"

Hiba. Nagy hiba.

2014. márc. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

#20! A gyerektertásról nehogy már ő döntsön!

Amúgy szép kis alak, (már azon túl is, ahogy téged kezelt), most meg a gyerekét se akarja "eltartani"??

2014. márc. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű, hogy ő ilyen típus. Abból a lakásból lerohanós sztoriból látszik leginkább, hogy neki nem társ kell, hanem egy nőnemű szolga otthonra, akinek csak ne legyen saját élete, hanem amikor neki szüksége van rá, álljon rendelkezésre. Ez csak rosszabb lesz, fölényeskedik, megaláz, mert ezzel érzi magát nyeregben. Hidd el, ha meg találnál munkát, akkor is gyötörne, csak akkor meg azzal, hogy szar anya vagy, meg elhanyagolod a családodat, és isten ments, hogy bármilyen gyerekkel kapcsolatos teendőt vagy házimunkát a munkád miatt majd rá háríts.

Nyilván nem volt időd rendesen megismerni , ha két éve ismered és már van egy közel egyéves gyereketek. Megszívtad, mert a kérdésedre a válasz: nem, nem minden férfi ilyen, csak azok, akik valamilyen komplexusukat, egyéb frusztráltságukat úgy vezetik le, hogy valakit alázni kell, hogy legalább egy ember legyen a világon, akik lúzerebbek, mint ők...

2014. márc. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
22%

23-as!


"csak azok, akik valamilyen komplexusukat, egyéb frusztráltságukat úgy vezetik le, hogy valakit alázni kell, hogy legalább egy ember legyen a világon, akik lúzerebbek, mint ők..."

Ez valami freud-i elszolas volt??? Mert az utolso mondatodat a te valaszodra is irni lehet!!! ;D

2014. márc. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
21-es: igen, tudom, úgy hangzik. Ma már lehet hogy másképp csinálnám, egyszerűbb lenne az életem (vagy bonyolultabb, ki hogy nézi). Mindenesetre tanultam belőle és igyekszem csak előre nézni, megcsinálom ugyanazt a szakot itt kint. Különben is messzire vezetne az, hogy miért hagytam ott mindent Mo.-n, de szerintem nem én vagyok az egyetlen, akinek kevés jövőképe volt, különösen az eü. területén. És ezek fényében nem is biztos, hogy máshogy tenném.
2014. márc. 10. 17:12
 26/26 A kérdező kommentje:

23-as, megértem ha nem fogod elhinni így látatlanban, nekem sem feladatom bármit is bizonygatni, de az együtt töltött időnk 98 %-ában a mai napig a világ legrendesebb embere, kedves és figyelmes, segít otthon, csak rohadt sokat dolgozik. És ő is olyan típus (mint én, sajnos), hogy amit gondol, vita hevében egyből kimondja. Ha nyugodt (és többnyire az), eszébe nem jutna ilyet mondani.


Köszönöm minden hozzászólónak és írjatok még nyugodtan, csak szeretném ha tudnátok, lenyugodtam én is, ő is, ma a fél szabad napját beszélgetéssel töltöttük. Nem fogunk elválni :) És annak külön örülök, hogy erre nem is nagyon bíztattatok. Én a probléma megoldásában hiszek, persze ahhoz azt sem árt tisztán látni, milyen jellegű (súlyosságú)a gond.

2014. márc. 10. 17:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!