Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 12éve élünk férjemmel együtt,3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12éve élünk férjemmel együtt,3 gyermekünk van ö kiment dolgozni külföldre és ot élt más növel 1.5honapót, ugyan ugy továb is kapcsolat tartottak amedig nem buktak le . Ráadásu férfiakat is birja Aki? Várom tanácsokat . Köszönöm

Figyelt kérdés
2014. márc. 6. 09:46
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
bocsánat kérek ,csak közbe rajtam ugrál 18 h lányom ,azért nem tudtam hejesen irni
2014. márc. 6. 12:42
 22/28 anonim ***** válasza:
69%

Nyelvtannácik, menjetek már a pcsába! Ti meg akik még azután is beszóltok, hogy a kérdező mondja hogy nem is magyar anyanyelvű, hát nálatok aztán már nincs lejjebb. 20 éve írok angolul, nyilván rengeteg hibával, egyetlen "buta" amerikai sem szólt be soha! Soha! Ti még ezt a "buta" szintet se fogjátok elérni az életetekben, mert reménytelenül rosszindulatúak vagytok.


Kérdező: A férjed nem hagy el, gondolom a három gyerek miatt. De nem is akar igazán veled lenni. Hogy érint téged ez az egész? Mennyire tudod elviselni? Ha jól, akkor én elgondolkoznék a nyílt kapcsolaton. Ha rosszul, akkor a férjed előtt nyíltan, de elkezdhetsz ismerkedni, legalább kvittek vagytok, aztán majd meglátjátok. Lehet, hogy a férjed is leáll egy idő után, talán ennek hatására is. Ő mit mond?

2014. márc. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm!A férjem melettem ál ,bocsánat kér töllem ,meg mond hogy szeret ,de ezek után hogy higyek neki,én nagyön nehezen birom a zegész ,válni nem akar,mert mond hogy velem szeretne továb is élni,csak ez nem egyszerü meg csalásrol van szov
2014. márc. 6. 13:04
 24/28 anonim ***** válasza:

LoL. :D

Sok boldogságot! :D

2014. márc. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Persze, szeret téged. Attól még, hogy néha be kell tuszkolni a lompost valami fiúcska seggébe, téged imád.


Komolyan létezik nő, aki nem rúgja ki a pasit páros lábbal egy ilyen után? Erre nem lehet mit mondani... Akkor maradj vele, ha ilyen lüke vagy. Aztán majd a gyerekednek is ezt tanítod, hogy veled bármit meg lehet tenni.

2014. márc. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Ha egyszer megtette, megteszi maskor is, csak majd jobban vigyaz, hogy ne bukjon le. Az ilyen ferjtol jobb is, ha megszabadulsz. Keress olyat, aki megbecsul!
2014. márc. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

De minek neked egy olyan ember akinek a s*ggében más pasik ugrálnak? Fújj.

Tudod miért akar ez továbbra is veled élni? Gondolom kényelmes, hogy van aki mos-főz-takarít rá. Közben meg idegen férfiak f*rkán lovagolgat. MÉg a végén hazavisz neked valami jó kis betegséget. Kell ez neked?

2014. márc. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Hát nem kel semmi betegség nekem ,kezdek uj életet ahogy irjátok lesz aki meg becsül engem ,tud hogy szeretem azért kihasznál ,mindenkinek köszönöm
2014. márc. 6. 16:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!