Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 12éve élünk férjemmel együtt,3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12éve élünk férjemmel együtt,3 gyermekünk van ö kiment dolgozni külföldre és ot élt más növel 1.5honapót, ugyan ugy továb is kapcsolat tartottak amedig nem buktak le . Ráadásu férfiakat is birja Aki? Várom tanácsokat . Köszönöm

Figyelt kérdés
2014. márc. 6. 09:46
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
75%
Azt tanácsolom sürgősen kezdj el magyar nyelvtan tanulni, mert ez egész elképesztően tragikus.
2014. márc. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
ukrán vagyok
2014. márc. 6. 10:18
 13/28 A kérdező kommentje:
Te meg nekem ne magyaráz iskola ,meny te tanulni
2014. márc. 6. 10:32
 14/28 anonim ***** válasza:
78%

hahaha

már ne haragudj, de ha nem beszéled a mi nyelvünket, és egy magyar oldalon teszel fel kérdést, miért te vagy felháborodva?

ukrán fórumokon is lehet ám érdeklődni!

nem zavarunk el, csak ne ossz már ki másokat, hogy egy magyar oldalon magyarul akarnak olvasni!

2014. márc. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
92%
Nem hiszem, hogy ennek a házasságnak sok értelme lenne a továbbiakban. Vagy ezek után te tudnál még együtt élni a férjeddel? Nincs semmi garancia arra, hogy a jövőben ne csaljon meg újra akár nővel, akár férfival. A gyerekeknek sem tesz jót ha érzik köztetek a feszültséget. Szerintem kezdj új életet, keress te is egy olyan férfit, aki megbecsül és szeret téged.
2014. márc. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
71%

A férjed csal fűvel-fával (szó szerint, inkább lefekszik egy pasival is mint veled) és neked meg sem fordul a fejedben hogy elválj? Jó példát mutatsz a gyerekeidnek.

14-esnél a pont, nem kéne felháborodnod. Az elején elnézést kérsz, hogy bocsi, határon túli magyar vagyok, lesz pár hibám és akkor elnézzük. De így hogy nem tetted meg pláne nem kéne bunkóznod.

Még egy: ha tudom hogy nem vagyok jó valamiben akkor tökéletesítem a tudásomat. Neked sem ártana a magyart, ha már szeretnél itt kommunikálni a többiekkel. Bár nem tudom hogy mennyire van IGÉNYED rá.

2014. márc. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
29%
Ukrán létedre nincs most nagyobb gondod..?
2014. márc. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
magyar a férjem,és tölem meg kapot minden ami kel ,szoval aki bántani akar az ne irjan semmit
2014. márc. 6. 12:01
 19/28 anonim ***** válasza:
Hát nagyon undorító férjed van.Jobban jársz elmész dokihoz ki tudja milyen nyavaját adott neked.A nyakát is kitekerném,nem kérdés páros lábbal rúgnám ki.
2014. márc. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
84%
Az egy dolog hogy a férjed undorító de 3x kellett elolvasnom mire megértettem a felét.
2014. márc. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!