Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit szólnátok ha a párotok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a párotok a kolléganőtök képeit nézegetné a facebookon?

Figyelt kérdés

Tudom nem szép, de visszanéztem ma az előzményeket és délután mikor nem voltam itthon facebookon végignézte az összes képét. Ritkán jár fel, de ma csak az ő képeit nézegette. Ráadásul ez a kolléganőm nem is az ismerőse fent. Amikor ártatlanul megjegeztem, hogy nem tudom miért dobja ki a firefox a lány profilját mikor én nem is nézegettem a képeit annyit mondott hogy szar mostanában a gép... Szerintetek lehet okom félni, vagy csak a hormonok játszanak velem??

Babát várok és olyan rossz érzés volt mikor párom bújt most este hozzám, simogatta a pocakom nekem meg közbe az járt a fejembe hogy pár órával ezelőtt még más nő képeit nézegette. Annyit lehet tudni, hogy szép nagyon a lány és hát eléggé kicsapongó életet él a párja mellett ami eddig nem is zavart, mert nagyon rendes csaj amúgy, de ez most kicsit zavar...


2014. febr. 24. 23:14
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
Szerintem amúgy nem szánalmas, hogy megnézte az előzményeket.. pl a chrome böngésző is minden előzményt lement (azt is amiket én nézek a neten), akkor miért ne lehetne megnézni, hogy mi van köztük? Ha valaki annyira hülye, hogy nem törli ki az olyan előzményeket, amiket nem szívesen láttatna másnak, akkor az így járt.. Ez még nem olyan, mintha a facebookjába lépett volna be...
2014. febr. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 mustafa33 ***** válasza:
Kérdező, te egy problémás csaj vagy. Aki ha nincs problémája akkor csinál. A párod ismer és tudja, ha jelentéktelen ügyben hazudik és rájösz, akkor két napos hiszti utórengésekkel várható, ha nem hazudik akkor "csak" egynapos. Helyében én is inkább reszkíroznám 50-50%-ra a kétnapsot vagy semilyet mint a biztos egynapost. De vigyázz, mert ezzel csak elűzöd. Egyszer megsokalja a jelentéktelen ügyek miatti jelentős hisztijeidet és továbbáll. És te akkor megint itt kérdezed, hogy minden férfi ilyen álnok-e és sok hisztérika igenelni fog és szidni a "büdös kéjsóvár disznó férfiakat akiknek csak azon jár az eszük, hogy hogy ketyintsék meg a barátnőtöket". És meg leszel győződve róla, hogy benned egy makulányi hiba nem volt.
2014. febr. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
Jah , te is osztod az észt hogy van olyan válaszadó aki nem is ad tanácsot csak ugat...de az eszedbe se jut, hogy 1 ember többször is írhat ;)
2014. febr. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
88%

35-ös vagyok


Az én férjem is össze vissza hantált először, majd mikor rászóltam, hogy nem kell a rizsa, nem vagyok hülye, mérges is lett, hogy miért kell ilyen semmiségből ekkora ügyet csinálni. Főleg azért volt dühös, hogy milyen sok rosszat feltételezek róla, miközben azt állítom, hogy szeretem. Utálta, hogy nem bízom benne, és így utólag meg is értem.

Igazából valóban csak a hormonok játszanak veled. Mi nők hajlamosak vagyunk ilyenkor, a várandóság alatt túlreagálni mindent. Ehhez hozzá játszik az is, hogy ugye a legtöbb kismama nem igazán érzi magát szépnek, főleg mikor felpuffad, májfoltok, főleg a vége felé sokan olyanok, mint egy rozmár, mikor a nagy hastól már az ágyban felülés is gondot okoz. Hát, sokszor sírtam én is.

Szeresd a férjedet, légy vele kedves, és mikor már nagyon piszkál a dolog, nyugtasd magad azzal, hogy mire totyogni fog a baba, addigra Te is újra formában és szép leszel. Ezt akár hangosan is mondhatod a férjed előtt ;)

2014. febr. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!