Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit szólnátok ha a párotok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a párotok a kolléganőtök képeit nézegetné a facebookon?

Figyelt kérdés

Tudom nem szép, de visszanéztem ma az előzményeket és délután mikor nem voltam itthon facebookon végignézte az összes képét. Ritkán jár fel, de ma csak az ő képeit nézegette. Ráadásul ez a kolléganőm nem is az ismerőse fent. Amikor ártatlanul megjegeztem, hogy nem tudom miért dobja ki a firefox a lány profilját mikor én nem is nézegettem a képeit annyit mondott hogy szar mostanában a gép... Szerintetek lehet okom félni, vagy csak a hormonok játszanak velem??

Babát várok és olyan rossz érzés volt mikor párom bújt most este hozzám, simogatta a pocakom nekem meg közbe az járt a fejembe hogy pár órával ezelőtt még más nő képeit nézegette. Annyit lehet tudni, hogy szép nagyon a lány és hát eléggé kicsapongó életet él a párja mellett ami eddig nem is zavart, mert nagyon rendes csaj amúgy, de ez most kicsit zavar...


2014. febr. 24. 23:14
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
Vagyis a 7-esnek adott válaszodból.
2014. febr. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és őszintén örülök, hogy vannak itt férfiak is akik hozzászóltak, válaszoltak a kérdéshez,mert így legalább valamennyire értem a másik oldalát is a dolognak. Ahogy írtam a szexel nincs baj szerencsére az ugyanolyan jó, mint előtte de ha nem így lenne a kolléganőim fényképének nézegetését ennek pótlására nem fogadnám el indoknak:) 24-es neked külön köszönöm amit írtál és igazad van tényleg, próbálok nem nagy ügyet csinálni belőle és remélem tényleg ez nem lesz rendszer nála. Amit viszont kérdeznék kicsit más téma, de ha már vannak itt férfiak hátha tudnak válaszolni a kérdésemre. Itt elhangzott az is, hogy a hazugság jelen esetben azért van, mert ő nem tulajdonít nagy jelentőséget neki és így akarja rövidre zárni a témát. Szóval ami bosszant és már elég sok férfinál tapasztaltam sajnos ezek a jelentéktelen(nek tűnő) kis hazugságok. Szóval, hogy eddig akikkel együtt voltam férfiak sokszor évekig próbáltam a tudtukra adni, hogy nem azzal van baj ha valami olyat csinál esetleg ami nekem annyira nem tetszik hanem az ha hazudik miatta. Utólag, jóhogy hisztit csapok mikor folyamatosan ilyen kis piti hazugságokon kapom. És nem lehet megértetni hogyha elmondja akkor nincs gond, legalábbis nem akkora mint amikor kiderül a hazugság és ezzel a jelentéktelen kis hazugságokkal szép lassan kiöli az emberből az a maradék kis bizalmat is. Aztán meg nem értik, hogy mi ez a sok hiszti és miért vannak elhagyva, "mert én nem csináltam semmit".:) nem tudom mennyire érthető amit írni akarok, de ilyen például, hogy mi jót csináltál délután..mond valamit holott totál nem azt csinálta..ha elmondja mit csinált pont nem érdekelt volna, mikor kiderül hogy ott se volt akkor meg kiakadok... vagy leszokott a cigiről...mondom olyan büdi van a lakásba cigiztél? őőő aztán nem...aztán 2 nap múlva megtalálom eldugva a csikket...miért nem lehet egy férfinek vállalnia azt hogy igen drágám cigiztem,mert megkívántam..na bumm..elintézted ezt vagy azt a dolgot?..persze már tegnap...aztán kiderül a közelébe se járt. Ha elmondja hogy nem fizette be akkor én még gyors el tudom intézni...amikor meg már késő jóhogy kiakadok..ezek csak pédák de ilyenekre gondolok hogy már sokszor az ember nem hisz el semmit.. ilyen ez a rossz a gép szöveg is..
2014. febr. 25. 11:40
 33/44 A kérdező kommentje:
Kedves 31-es köszi neked is, hogy a kérdésemre válaszoltál, szeretem az ilyen embereket akik aztán totál nem a témához kapcsolódóan kommentelnek észt osztanak csak és nem tanácsot. Amúgy ne haragudj ha ennyire tudatlan vagyok a gyakorikerdesek szabályaival kapcsolatban, nem sűrűn járok fel és nem gondolnám, hogy ennyiből az intelligenciámat le tudnád mérni. amúgy ha számomra hasznos választ írnak akkor pontozok. Ha esetleg nem egyezik az enyémmel a véleménye hát azt is elfogadom, de attól még hogy nem tetszik lefelé nem pontozok. Lepontozni akkor szoktam csak, ha esetleg olyan hozzászólást kapok aminek aztán köze nincs a kérdésem tartalmához...
2014. febr. 25. 11:47
 34/44 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon egyszerű, azért füllentett, mert sejti előre, hogy fogsz reagálni. Semmi kedve konfrontálódni. Rövidtávon talán jó taktika, de ez most nem jött be :)
2014. febr. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
72%

Szia!

Együtt érzek veled, mert nemrégiben még egy cipő volt a miénk. Annyi a különbség, hogy nekem már azóta megszületett a babám. Az én párom is nézegette más nő képeit, én is kiakadtam. Nem értettem azt sem, hogy miért kell rákeresni a FB-on pl. az egyi exre, nézni az adatlapját, olyanét, aki már annyira krég volt, hogy talán igaz sem volt. Bevallom, hogy én féltékeny voltam. Pedig ha belegondolsz, valóban nincs azon semmi rossz, ha megnézi valaki adatlapját, hiszen nem írt neki, nem sms-ezgetnek, nem telefonálgatnak, nem találkozgatnak, nem keresi a nő társaságát. Ez csak sima férfi kíváncsiság és PONT. Nincs jelentősége. Nem tudhatod, hogy közben mire gondolt, nem -e az volt a háttérben, hogy "megnézem már, hogy ki az a caf.., akiről beszélnek."

Mennyivel szebb lenne az élet, ha a házas ember otthon hagyhatná a nemi szervét, mikor elmegy otthonról :)))

2014. febr. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:

35

Naná...

2014. febr. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
A 34-esnek mennyire de mennyire igaza van. Az én drága barátom is képes banális dolgokban füllenteni, aztán utólag arra fogni, amikor már teljesen kiborultam, hogy ezt akarta elkerülni, én meg mindig mondom, hogy drágám, eléggé rossz taktikát választottál. :D Amúgy meg az enyém az egyik volt szerelméét nézte meg mostanság megint egyszer-kétszer, nem is ismerősök, meg semmi se volt, a lány azt se tudhatja kb hogy kicsoda ő. Én is épp ezen agyalok hogy kiboruljak-e... mert nagyon idegesít az egész.. meg már csak azért is, mert ha én nézegetném másokét így, el se tudom mondani mennyire le lennék hordva. :D Egyébként meg kérdező, ha minden egyéb területen rendben vagytok akkor szerintem nincs ok aggodalomra. Legfeljebb akkor lenne, ha emellett el is hanyagolna. Viszont azt megmondhatnád neki hogy felesleges hazudni, mert kiderül, és nagyobb a galiba mint az őszinteségből, hátha megérti..:D :) Addig is nyugi.
2014. febr. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
89%
Amíg otthon vacsorázik, addig mindegy, hol jön meg és mitől az étvágya. :)
2014. febr. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:
35-ös gratulálok a babádhoz:) és párod hogy reagált mikor te ezen kiakadtál neki, hogy mit nézegeti az exe képeit? Amúgy már ezerszer ezt elmondtam neki, hogy zavar ha hazudozik főleg ilyen hülyeségek miatt. Értelmesen elmagyaráztam neki, hogy erre nagyon allergiás vagyok, kicsiként belém verték azt, hogy ne hazudozzak és egy idegentől nem tűröm el a hazugságot, akkor a páromtól aki mellé lefekszek este főleg ne kelljen már..de ez most mind1 is. Amúgy tényleg nem tudhatom milyen indokkal nézte meg...de ez hogy más hozza meg az "étvágyát":D..háát elgondolkodtató akkor hogy lehet hogy nem "csak" nézegette a képeit...ebben az esetben belegondolni is undorító, hogy ezt az egyik kedves kolléganőmre teszi...szégyenembe nem tudnék a lány szemébe nézni:(
2014. febr. 25. 14:14
 40/44 anonim ***** válasza:
Miért érzem úgy,hogy az önbizalmad a béka segge alatt van?
2014. febr. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!