Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit szólnátok ha a párotok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a párotok a kolléganőtök képeit nézegetné a facebookon?

Figyelt kérdés

Tudom nem szép, de visszanéztem ma az előzményeket és délután mikor nem voltam itthon facebookon végignézte az összes képét. Ritkán jár fel, de ma csak az ő képeit nézegette. Ráadásul ez a kolléganőm nem is az ismerőse fent. Amikor ártatlanul megjegeztem, hogy nem tudom miért dobja ki a firefox a lány profilját mikor én nem is nézegettem a képeit annyit mondott hogy szar mostanában a gép... Szerintetek lehet okom félni, vagy csak a hormonok játszanak velem??

Babát várok és olyan rossz érzés volt mikor párom bújt most este hozzám, simogatta a pocakom nekem meg közbe az járt a fejembe hogy pár órával ezelőtt még más nő képeit nézegette. Annyit lehet tudni, hogy szép nagyon a lány és hát eléggé kicsapongó életet él a párja mellett ami eddig nem is zavart, mert nagyon rendes csaj amúgy, de ez most kicsit zavar...


2014. febr. 24. 23:14
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, örülök hogy végre van aki érti, hogy miről beszélek..vagyis hogy átérzi a problémámat. Az zavar, hogy amíg én hozom-viszem az ő gyerekét iskolába, foglalkozok vele, várjuk a közös babánkat ő addig a kolléganőm képeit nézegeti..már egy jó ideje megfogadtam hogy a páromat nem ismertetem nagyon össze a barátnőimmel/kolléganőimmel, mert előző kapcsolataimban is mikor megcsaltak az a szűk ismerősi körből volt és nem idegennel ezért erre figyelek. Külön kezelem a párkapcsolatomat és külön a baráti kapcsolataimat. És ami bosszant ha esetleg meséltem neki anno erről a kolléganőmről, hogy miket csinál meg hogy csalja a férjét csak viccelődött rajta mintha ez tök normális dolog lenne.
2014. febr. 25. 09:18
 22/44 anonim ***** válasza:
64%
Az igaz, őszinte kapcsolat ismérve, hogy néhány kép megnézése miatt nyomoztunk a párunk után? Nyomozzatok csak, de ha Brad Pitt feltűnik a tévéképernyőn, szemeket becsukni!
2014. febr. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:
Ja az hogy Brad Pitt véletlen feltűnik a képernyőn, vagy hogy szándékosan rákeres és fél óráig nézegeti a kolléganőm képeit valóban egy kategória :D
2014. febr. 25. 09:48
 24/44 anonim ***** válasza:
90%

Szeretkezzetek sokat és jókat. Ne foglalkozzál azzal,hogy kit és mit nézeget valaki a neten, még akkor sem ha az a férjed és esetleg női képeket néz. Amikor a férjed azt mondta,hogy biztosan csak a gép szarakszik,szerintem ezzel nem becsapni akart téged hanem szimplán csak rövidre zárni az ez irányú jelentéktelen beszélgetést. Nem érdemes egy ilyen téma feszegetéséből nagy problémát csinálni.

Ne legyél féltékeny ! Ne használd az energiádat felesleges dolgok elemezgetésére. A saját és a baba életét tervezgessétek és arról beszélgessetek,hogy ha majd megszületik milyen jó és szép lesz minden,stb. Mi az amit el szeretnétek közösen érni az életben,hogyan tudnátok örömet szerezni egymásnak,hogyan és miben tudnátok egymásnak segíteni a közös céljaitok megvalósításában,stb. Ilyenekkel foglalkozzatok és beszélgessetek,szeressétek egymást. Ne marjátok egymást mint a kígyó és csepegtessetek mérget a kapcsolatotokba feleslegesen, jelentéktelen dolgok miatt.

A babának jó egészséget és sok szerencsét kívánok és azt ,hogy legyen neki egymást szerető és megértő szeretetben és békében,megértésben,nyugalomban élő szülei.

Sok sikert nektek!

2014. febr. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
70%
de miért nyomozás az, ha visszanézi valaki az elözményeket.... annak idején kerestem valamit az elözményekben ( a saját gépemen!) és lám lám ott voltak a párom beszélgetései más csajokkal, végül mint kiderült, megcsalt söt gyereket is csinált az egyiknek...... összepakoltam a cuccait, ö meg azzal jött, hogy meg tudja magyarázni :O hálát adok az istennek, hogy ez kiderült. a kérdezö esetében nem hiszem, hogy ilyesmiröl szo lenne..egyszerüen csak az furcsa, hogy a számitogép -hibájára- fogja, amit valojában ö nézeget.
2014. febr. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem unatkozol, ezért tűnnek fel olyan dolgok, amelyek fölött máskor talán simán elsiklanál. Ha a párod hozzád bújik, és a Te pocakod simogatja, felesleges aggódnod.


(...és egy férfit egy ilyen szembesítéssel könnyen zavarba lehet hozni, én már csak tudom :))

2014. febr. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:

Semmit nem szólnék, én is nézegetem férfiak képeit ha ismerősök ha nem, a férjeméit is mert jó képek de eszem ágában sincs bármit is tenni.

Akkor lenne rossz ha ronda nőket nézegetne, lehet hiányzik neki a szex, nem tudom egy olyan kapcsolatban ahol már gyerek jön , hogy nem lehet ilyenre egyértelműen rákérdezni. Én ha látom hogy képet néz megkérdezem tetszik mi? a válasz nem rossz és igaza lesz, na bumm és élünk tovább.

Hűséget fogadtunk nem vakságot, akiben megvan a más iránti vágy az 20 gyerek után is lelép és az ilyenekért nem is kár. Én is leszögeztem már az elején, ha kell vigyék, nem fogom vissza, sírni az ilyenért nem kár. Te ismered a párod, nem burkoltan hanem nyíltan kell kérdezni.

2014. febr. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:

Csak tudod nálatok nőknél ez érzékeny téma szokott lenni.Nem mindig de te is kiakadsz.

Na megnézte.Bumm micsoda tett.Nem csalt nem nem kacsingat más irányba.

Felesleges sírni.

Hazudni meg ezért hazudik.A reakció miatt.Hiszti bizalmatlanság egy olyan dolog miatt aminek semmi jelentősége sincs

2014. febr. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
A párom szebbnél szebb lányokkal dolgozik együtt(nemzetközi cég, van ott brazil, svéd, olasz, görög)és néha megnézi a képeit, ha töltenek fel. Viszont eszembe nem jutna az, hogy megcsal. Én is nézem a fiú iskolatársaim képeit unalmamban, vagy csak mert jól esik. Szerintem ne félj, főleg hogy babát is vársz, élvezd ki!
2014. febr. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
27%
Ne haragudj kérdező, de egyértelmű az utolsó válaszodból , hogy egy iq light vagy. Minenki tudja , hogy itt a gyk-n a % arány nem tükrözi a valóságot, mert a hasonló picsukáknak ha valami nem tetszik akkor egyből nyomogatnak, te mégis ezzel jössz, mert tudod hogy talán igaz és egyéb érved nincs.
2014. febr. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!