Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit szólnátok ha a párotok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a párotok a kolléganőtök képeit nézegetné a facebookon?

Figyelt kérdés

Tudom nem szép, de visszanéztem ma az előzményeket és délután mikor nem voltam itthon facebookon végignézte az összes képét. Ritkán jár fel, de ma csak az ő képeit nézegette. Ráadásul ez a kolléganőm nem is az ismerőse fent. Amikor ártatlanul megjegeztem, hogy nem tudom miért dobja ki a firefox a lány profilját mikor én nem is nézegettem a képeit annyit mondott hogy szar mostanában a gép... Szerintetek lehet okom félni, vagy csak a hormonok játszanak velem??

Babát várok és olyan rossz érzés volt mikor párom bújt most este hozzám, simogatta a pocakom nekem meg közbe az járt a fejembe hogy pár órával ezelőtt még más nő képeit nézegette. Annyit lehet tudni, hogy szép nagyon a lány és hát eléggé kicsapongó életet él a párja mellett ami eddig nem is zavart, mert nagyon rendes csaj amúgy, de ez most kicsit zavar...


2014. febr. 24. 23:14
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
48%

Ha én nő lennék, kifejezetten örülnék neki,hogy a férfi nőket nézeget és nem férfiakat!

Mivel babát vártok,most a férjed csak a róka pózt tudja veled közösen gyakorolni. Tudod milyen az? Elmondom : A róka ül a lyuk mellet és vonyít.

Hagyjad már békén,had nézegessen más róka lyukakat is ha már több,más most nem jut neki.

2014. febr. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:
Kedves János ne haragudj, de ez hülyeség. Sajnos nem tudom olyan szépen megfogalmazni, mint te de a szexuális életünk ha arra gondoltál semmit nem változott arra nem lehet panasza:) De azért tetszik ahogy körülírtad:))
2014. febr. 25. 00:23
 13/44 anonim ***** válasza:
89%
Én sosem értettem ezt a facebook problémát. Miért gond az, hogy valaki nézegeti más képeit? Neadj isten like-olja! :O Hát az azért van csinálva, hogy mások lássák, like-olják. Ez csak az internet, ez csak egy kép. Én is van hogy végignézegetem az ismerőseim adatlapját. Mert valamiért eszembejutnak, vagy hirtelen valami információt meg akarok tudni. Van hogy direkt rájuk is keresek. Atyaég! Épp nincs párom, de ha lenne akkor sem csinálnék máshogy, rá sem szólnék emiatt. Nem is értem, hogy gondoljátok ezt. Hisz amikor feltölti a képet, ígyis-úgyis meglátja a főoldalon mindenki! Vagy letakart szemmel kéne görgetnie? Egyáltalán mi értelme annak, hogy az ismerőse vagy valakinek, ha tilos megnézned az adatlapját?? Vagy erre van valamilyen szabály, hogy az adatlapjának melyik részét szabad látni ha foglalt vagy? Ez nevetséges!
2014. febr. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 mustafa33 ***** válasza:

9-es, örülök, hogy egyetértesz, csak megjegyzem, van olyan is akinek preventíve jobb hazudni akár az étlapról is, ha túl akarja élni. ☺

Az enyém nem olyan volt akinek hazudni kellett volna.

2014. febr. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:
"Hisz amikor feltölti a képet, ígyis-úgyis meglátja a főoldalon mindenki! Vagy letakart szemmel kéne görgetnie? Egyáltalán mi értelme annak, hogy az ismerőse vagy valakinek, ha tilos megnézned az adatlapját??" Na pont ezt írtam feljebb, hogy ez a lány NEM az ismerőse neki ergo nem fog neki felugrani semmi feltöltött új kép. A facebookot meg arra használom ha valamelyik ismerősnek akarok üzenetet írni, vagy esetleg legörgetem, megnézem hogy aznap ki milyen baromságot tett fel, de az ismerőseim képeit se nézegetem fél óráig főleg nem olyan ember képeit akit nem is ismerek.
2014. febr. 25. 00:42
 16/44 anonim ***** válasza:
95%
Velem is volt már olyan hogy megnéztem tesóm vagy a szüleim vagy a párom munkatársának, vagy haverjának vagy akárkijének a profilját, csak azért,mert sokat emlegették őket, és érdekelt hogy hogy néznek ki. Szerintem ezt ne fújd fel,nem olyan nagy ügy. Ha túl sokszor nézegeti,az lenne baj.
2014. febr. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
25%

"az 57%-oddal biztosan sok bölcs tanácsot osztogatsz itt"


Kérdező!

Úgy látom, hogy te sem vagy 100-as!!

(Ráadásul még kutatsz a párod után is...)

2014. febr. 25. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
A férfiak általában szeretik nézegetni a szép nőket. Szerintem nem szabad félreértelmezni a dolgot, addig nincs baj, amíg nézegeti. Ha ugyanúgy törődik veled és úgy érzed, hogy ugyanúgy szeret, mint eddig, akkor ne szólj neki ezért. Az, hogy esetleg tetszik neki, nem azt jelenti, hogy akar is tőle valamit, szerintem csak legelteti a szemét. Elhiszem, hogy nem esik jól ez neked, de próbálj túllépni rajta. Ha nem akar megcsalni, akkor mi értelme emiatt veszekedni? Sok boldogságot és jó egészséget neked és a babának! :)
2014. febr. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
91%
11, roka poz??? miért aki terhes az talán nem szexel vagy miii vaaaan?? én a 32. hétben vagyok, de hetente 3 szor biztos hogy van szex...
2014. febr. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
55%

El vagyok képedve néhány válaszon!


Én megértelek!

Az mondjuk tényleg nem volt egy tisztességes dolog, hogy megnézted az előzményeket, de emiatt én nem török pálcát feletted, sajnos én is ezt csinálom. Aki benne van ebben, ismeri ezeket az érzéseket, az tudja, hogy elég rossz ez leb*szás nélkül is.


És így, hogy utána terelt, a további aggodalmaid is megértem. Én valószínűleg már kiakadtam volna ekkor, és kérdőre vontam volna, hogy miért hazudik?!


Így utólag nem mondanék neki semmit, viszont továbbra is figyelném a tevékenységét, azt hiszem.


Én mindig mondogatom magamnak, hogy csak túlreagálom, hogy csak paranoiás vagyok... Korábban nagyon csúnyán becsapott a férfi akit szerettem, olyannyira, hogy tulajdonképpen nem is én lettem megcsalva, hanem velem csaltak meg valakit, évekig.. Azóta megreccsent a férfinépbe vetett bizalmam, de szerencsémre a kedvesem nagyszerűen kezeli a nem-normális méreteket öltő féltékenységem.


Tudom javasolni neked, hogy beszélj az érzéseidről/kétségeidről/félelmeidről őszintén a férjednek. Ne légy ezzel egyedül..

2014. febr. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!