Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Valami megváltozhat közöttünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami megváltozhat közöttünk ha elmesélem a katona éveket?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok házas a feleségemmel.Már több mint 6 éve szereltem le az idegenlégióból,és elég komoly dolgokat éltem át.

Eddig nem beszéltünk erről és úgy érzem itt az ideje,hogy elmondjam valakinek.Akiben bízok és jól esne ha meghallgatna.Csak félek,hogy utána nem lesz ugyan olyan a kapcsolat közöttünk,hogy másnak tart.Rossz embernek.

Jogos félelem a részemről vagy azért gondolom azt mert még nem beszéltem ezekről senkinek?


2014. febr. 22. 13:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Én így ismeretlenül szívesen meghallgatnám!

Nem hiszem hogy oly szörnyű dolgot tettél!

2014. febr. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
26%
Hát a gyerekgyilkosságokat hagyd ki de amúgy gond nem lehet ha elmeseléd, milyen jó barátságokat kötöttél ott.
2014. febr. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
74%
Vannak dolgok, amiket egy nő nem érdekel, esetleg undorodik tőle, stb. Szal válogasd át az emlékeidet, és ne öntsd az asszonyra az egészet. A többit oszd meg velünk, vagy a haverokkal
2014. febr. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
93%
én is szívesen hallgatnám. Szeretem hallgatni az efféle történeteket. Tudom, hogy ezek nem csak sima történetek. Nem gondolom, hogy megváltozna a házasságotok. Pont azért vagytok egymásnak, hogy nem csak a testi, hanem a lelki gondokat is megbeszéljétek. Mondd csak el neki nyugodtan, biztos tudja, hogy ez milyen fontos és nehéz volt neked. Ha mégis rossz embernek tart, akkor lehet, hogy nem ő az, aki neked kell. De én nem gondolom, hogy így lenne, azért ő a társad, a feleséged, hogy neki mondd el, kinek másnak, ha nem annak, akivel leéled az életed?
2014. febr. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
17%
Én is meghallgatnám. Ha van kedved leírhatnád. Egyébként a házasságotokon biztosan nem változtat.
2014. febr. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
35%

Házasság előtt kellett volna xD


De szerintem mondj el neki mindent. Majd kiderül hgy hozzádillik-e vagy nem.

2014. febr. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
mond el itt. mi jót csámcsogunk rajta, főleg a zaftos részeken. te kibeszélted magad, s az asszony is megussza ép ésszel.
2014. febr. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Anélkül, hogy tudnánk miket éltél át vagy tettél, nem tudunk válaszolni a kérdésedre.


Van aki egy csokilopást sem szívesen vall be, mert rossz embernek érzi magát. Nem tudom mire gondolsz csak sejtem, hogy itt nem csokilopásról van szó...


Aki viszont kibír x évet az idegen légióban, az ritkán csinál lelkiismereti kérdést ilyesmiből. Aki nem ilyen lelki természetű, az nem nagyon érkezik haza, vagy fel sem veszik.

2014. febr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
93%
Attol fugg. Ha megeroszakoltal valakit, osszefekudtel mas pasival, ugy gyilkoltal hogy nem kimagyarazhato (onvedelem, kolcsonosen lovoldoztetek) akkor inkabb ne.
2014. febr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Mint nő, az mondhatom, hogy nem szívesen hallgatnám meg azokat a szörnyűségeket, amiket a férjem tett. Na persze ha azok valóban szörnyűségek. Viszont azt sem tartom jó ötletnek, hogy magadban tartod, mert az sem vezet semmi jóra.

Valaki másnak nem tudnád elmondani? Itt többen is jelentkeztek, egy ismeretlennek talán jobb is ilyen dolgokról mesélni. (persze inkognitóban)

Esetleg egy barát, vagy szakember? Bár ez utóbbit feleslegesnek tartom.


26/n

2014. febr. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!