Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem jobban szereti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem jobban szereti a testvérét, mint engem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy aprónak tűnő, de nagyon zavaró problémával kapcsolatban kérném a véleményetek. A feleségem nagyon családcentrikus, egész életében az volt, valójában barátjai/barátnője sincs igazi, csak a szülei és az öccse. Tudni kell, hogy a testvére egy kicsit gyámoltalan, nehezen boldogul az életben, de van munkahelye, dolgozik rendesen, halad, csak lassan. Hétközben otthon vagyunk (másik városban), de szinte minden hétvégét otthon, náluk töltjük. A probléma itt kezdődik. Amikor otthon vagyunk, mindig azt érzem, hogy én le vagyok sz. Va. A feleségem folyamatosan a testvérét tutujgatja, úgy bánik vele, mint egy 10 évessel (23 éves), főz, mos, takarít, bevásárol rá (a mi pénzünkből), hogy legyen mit ennie a héten. Amikor elmegyünk otthonról, akkor hét közben azon aggódik, hogy vajon hogy érzi magát az öccse. Ha felhívja és jó kedve van, akkor neki is, ha rossz, akkor hozzá se lehet szólni egész nap. Nem tudom mit lehetne tenni, próbáltam már beszélni vele erről, de akkor meg csak összeveszünk. Van/volt már valaki hasonló helyzetben?

2014. febr. 4. 08:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én a 4essel egyetértek,pedig az ilyen Bibliás dolgokra ugrok.


Annak meg,aki megkérdőjelezte,amit az anyuka szerepéről írt,az remélem tisztában van vele,hogy alapjában véve az ember fia/lánya a szülőktől tanulja meg a neméhez illő szerepeket,a fiú az apától,a lány az anyától. Nem mondom,hogy tuti ez a hiba a kérdező feleségénél,de lehet benne valami.


Amúgy ez a kapcsolat tényleg nem normális,mindkét oldalról. Jó,mondjuk,ha az én húgom lenne ilyen életképtelen,lehet én is sűrűn járnék át hozzá,de csak azért,hogy cseszegessem :D

2014. febr. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Kedves 11-es, ha szerinted a gyerekek a szülőktől tanulták a viselkedést, akkor még sem az anyuka a hibás, hanem a magát kiszolgáltató cselédet tartó férfi, a fiú ahogy kiszolgáltatja magát , gondolom az édesapjától látta. A régebbi években elfogadott volt, a mai világban már nem .
2014. febr. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Kedves 12-es Hozzászóló, Ön nem találkozott még olyan esettel, ahol a fiúgyermek az anyával identifikálódott?mert én igen:a saját férjemmel pl...

NEM minden esetben az anyai kép másolódik, akármennyire rajtunk anyákon van a legnagyobb felelősség. Mert ez tény. Egyéb meglátásaiban több egyetértéssel vagyok.

2014. febr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem annyira témába vágó, mint ahogy előszörre hinni lehetne, de...


Jutottatok azóta valamire?

2014. jún. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 hunpmi válasza:

Szia,


a helyzetem hasonló, de sokkal rosszabb. A feleségemmel külföldön éltünk. És minden csodálatoss volt. Nem is ismertem még a féltestvérét egyáltalán. Majd a féltestvérének apja meghalt, és nem maradt senki aki vigyázzon rá. Se rokon se kutya se macska. A Feleségem pedig otthagyva az életünket azonnal segytségére sietett. Megegyezés szerint érettségiig vagy amig 18 lesz. Tulajdonképpen felhagyott mindennel. Én csak később tudtam visszatérni a felmondási idő miatt. De azóta is, csak az öccse a legfontosabb a számára. Mégcsak nem is szólhatok semmiért mert minden alkalommal csak én kapok érte. Úgyérzem elveszett az életünk. De ha kivonulok az életükből akkor pénz nélkül maradnak, ugyanis egyikőjük sem dolgozik. A Srác azóta 21. A feleségemnek azóta megépytettem a szempilla szalonját is. De tulajdonképpen úgyérzem ő semmit nem akar tenni érte. Megyrtam a weboldalát, folyamatosan fizetem a reklámokat és az összes cuccot öccse körül is. De mintha nem is léteznék.

2019. jún. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 hunpmi válasza:
Ja és teljesen egyetértek a 4 es -el, ezeket a dolgokat már én is beláttam, csak nem merek lépni, mert annak a következménye az volna hogy azonnal utcára kerülnek és egyikük sem tudna 1 rol a kettore jutni. Kerdes ugyan hogy ez valoban rossz emberre tenne engem? - De belatom hogy ha maradok az egesz eletem egy szenvedes lesz.
2019. jún. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!