Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem barátja ilyeneket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem barátja ilyeneket írogat neki?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, mi bele szoktunk olvasni egymás levelezésébe, ebből sosem volt vita.

Párom mindig is inkább a fiúkkal jött ki jobban, ezért több fiú barátja is van. Sosem problémáztam ezen.

Sajnos elvesztettem az állásom, most a párom fizetéséből élünk.

Az egyik fiú barátjával pont ezt beszélték, a srác meg viccesen megjegyezte, hogy látod látod, velem kellett volna összeállnod.

Nekem ez nagyon rosszul esett. Még egyetemről ismerik egymást, de nem szoktak találkozni, csak telefonon, meg facebookon tartják a kapcsolatot. Nem volt köztük semmi, meg nem is vagyok féltékeny, csak rosszul esik, hogy barátnőm nem védett meg úgymond, nem teremtette le a palit, csak egy mosolygós szmájlit küldött neki.


2014. jan. 8. 14:37
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy nem akarnak egymástól semmit, mintha két haver beszélgetne, olyan stílusban beszélgetnek.

Ezért is nem vagyok abszolút féltékeny, csak zavar, hogy kelt a védelmemre úgymond, mikor korábban azért én jóval többet tettem le pénzügyileg az asztalra, mint ő.

2014. jan. 8. 14:43
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Keress munkát, mert már kombinálsz. 8éve vagyok együtt a férjemmel, tudjuk egymás jelszavát mégsem olvasunk bele egymás levelezésébe, mert tiszteljük egymás levéltitkait. Inkább valós problémákkal foglalkozz! Ha úgysem csalna meg, akkor ne agyalj ezen. Különben is mit kellett volna mondani? Nem adta a másik fiú alá a lovat, hogy: Igen, veled kellett volna összejönnöm. Ha ezt írta volna, akkor lenne okod itt panaszkodni
2014. jan. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem már önmagában probléma az, hogy a párod ilyeneket valami noname egyetemi évfolyamtársával megbeszél, akivel néha telefonálgat meg faceezik.


Ez úgy gondolom, egy magánjellegű dolog és esetleg a közeli hozzátartozókra, nagyon jó barátra, barátnőre tartozhat, másra nem.


De ha tudja, hogy beleolvasol a levelezésbe, akkor lehet, ezt inkább jelzésnek szánta.


Mióta nincs munkád, mennyire aktívan keresel?

2014. jan. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Írod, hogy Ő tart el. Gondolom ettől a helyzettől az önbecsülésed sérült, és valahol mélyen úgy gondolod, hogy amit a barát írt az igaz.


Ez nem így van. A feleséged téged szeret, veled van, támogat mint ahogy fordított helyzetbe te is támogatnád őt.

Abba amit írtak egymásnak semmi rosszat nem látok. Abban a szövegkörnyezetben egy mosolygós arc pont elég volt. Nem írt olyat a feleséged, hogy tényleg jobban jártam volna, és nem is oktatta ki. Szerintem jól reagálta le.

Ne agyalj ezen. Keress valami munkát, és minden visszatér a régi kerékvágásba.

2014. jan. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Direkt írtam az elején, hogy nálunk nem probléma, ha beleolvasunk egymás levelezésébe, szóval az, hogy nálatok máshogy megy, nem érdekel.

2 hete vesztettem el, de már van kilátásban valami, meg eddig sosem voltam 1 hónapnál tovább meló nélkül, most is megoldom.

Sokat szoktak beszélni, telefonon is akár órákat, meg volt, hogy úgy köszönt el a feleségemtől, hogy szia te dúskeblű leányzó. Eddig se féltékenykedtem, most sem ez a helyzet, csak azért zavar a dolog. Odaírhatta volna, hogy jaj Feri, ne hülyéskedj, megoldja majd. Vagy valami ilyesmit.

2014. jan. 8. 15:01
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
Ezért minimum a spanking lovaglópálcával.
2014. jan. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%

Tehát akkor a párod valamért fontosnak tartotta ezt kibeszélni "ferivel", mkor csak két hete történt a dolog.


Hát, én a helyedben viszont féltékeny lennék, bár ugye ahogy a mondás tartja, a nem kifogott hal mindig nagyobbnak tűnik, de a pároddal valami nem kerek, főleg, hogy írod, ssokáig te raktál bele a közösbe elég komolyan.


Mennyi idős a párod?

2014. jan. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
28
2014. jan. 8. 15:07
 9/22 anonim ***** válasza:
23%
Hát az, hogy ezt elmondta valami ismerősének akivel face -n tartja a kapcsolatot főleg úgy, hogy tudja, hogy beleolvasol meg a "szia te dúskeblű leányzó" szerintem ideje lenne már valamit csinálnod. Én biztosan nem hagynám ezt...
2014. jan. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne kombinálj, csak egy vicces megjegyzés akart lenni az évfolyamtárstól, az ilyenre nem is illik semmit visszaírni
2014. jan. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!