Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem barátja ilyeneket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem barátja ilyeneket írogat neki?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, mi bele szoktunk olvasni egymás levelezésébe, ebből sosem volt vita.

Párom mindig is inkább a fiúkkal jött ki jobban, ezért több fiú barátja is van. Sosem problémáztam ezen.

Sajnos elvesztettem az állásom, most a párom fizetéséből élünk.

Az egyik fiú barátjával pont ezt beszélték, a srác meg viccesen megjegyezte, hogy látod látod, velem kellett volna összeállnod.

Nekem ez nagyon rosszul esett. Még egyetemről ismerik egymást, de nem szoktak találkozni, csak telefonon, meg facebookon tartják a kapcsolatot. Nem volt köztük semmi, meg nem is vagyok féltékeny, csak rosszul esik, hogy barátnőm nem védett meg úgymond, nem teremtette le a palit, csak egy mosolygós szmájlit küldött neki.


2014. jan. 8. 14:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem teljesen más a véleményem. teljesen normális, hogy a feleséged tartja a kapcsolatot egy régi évfolyamtársával, akármilyen nemű is az illető. Mi is olvassuk egymás mail-jeit a férjemmel, bár ugye mindenki tud privát fiókot is csinálni ha akar, nem derül ki. A barátnőd azért nem küldte el a francba a haverját, mert nem akart konfrontálódni, én is egy szmájlit küldtem volna a helyében, még akkor is, ha nekem is szarul esne, hogy valamilyen szinten bántja a pasimat. Ez csak egy poén volt, nem kell annál komolyabban venni és nem jó az sem, ha egy barátodra besértődsz emiatt, nem volt annyira durva, amit írt. Neked azért esik szarul, mert pillanatnyilag nincs munkád, ez a férfiaknak nagyon fájó pont tud lenni, igyekezz minél hamarabb munkát találni és akkor már nem kell ilyeneken kattognod.
2014. jan. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
31%

Azt hittem fiatalabb, azok szoktak órákat dumálgatni telefonon.


Na de mindegy, szerintem jogos a reakciód. minimum elvárás lett volna a többi információ ismeretében, hogy kiálljon érted.


Mi volt a reakciója amikor elmondtad neki, hogy elvesztetted az állásodat?

2014. jan. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Eléggé húzta a száját, nem tetszett neki. De megnyugtattam, hogy megoldom majd.
2014. jan. 8. 15:21
 14/22 anonim ***** válasza:
58%

11-es, a mai világban, a mai viszonyok között a mai Magyarországon poénkodni egy állás elvesztésén nem csak, hogy primitívségre vall, de rosszindulatúságra is.


Nem kell konfrontálódni ahhoz, hogy elegánsan háríts egy ilyen beszólást, esetleg egy "miért ferikém, te biztos, hogy nem leszel az életedben soha egy hónapig állás nélkül?" - vagy hasonló.

2014. jan. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy gondolom, mint az előttem szóló, hogy a párod nem akart konfrontálódni és főleg nem akart egy rólad és a jelenlegi helyzetedről szóló mélyebb beszélgetésbe belemenni azzal a sráccal. Szerintem ebben a helyzetben ezt gondolta a téma leggyorsabb lezárásának.
2014. jan. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
72%

"rosszul esik, hogy barátnőm nem védett meg "

Te meg barátnődnek hívod a feleségedet? Vagy netán füllentettél a házasságról és valójában két 17 éves kiskamasz vitáját tártad elénk?

2014. jan. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
53%

Én ismerek olyan párt, ahol a női fél elég jól keres, és van egy kitartott férfi, aki immáron 2 éve nem dolgozik.


Na szerintem ilyen helyzetben ildomos már jócskán a szájhúzás.


első körben, lelket kell verni az embere, megnyugtatni, aztán leülni, számolni, és persze a másiknak állást keresni.

2014. jan. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
14 Igen ezt is lehetett volna, szerintem ebben az esetben a szmájli pontosan ugyanezt jelentette, legalábbis én néha használom erre is, mert nincs kedvem beszólogatásokat gépelgetni. Különben is női szemmel nézve kicsit ciki a férjünket, pasinkat védeni más férfiak előtt, akkor ha nincs különösebb ok rá.
2014. jan. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

HKata, azért szerintem van különbség a között, hogy úgy véded meg a párodat, hogy egy kész helyzetbe belecsöppensz, meg úgy, hogy tulajdonképpen te generálsz támadási felületet.


Nem kell kibeszélni az ilyet, ilyen egyszerű, de itt fontosnak tartotta a párja, hogy mindenképpen megossza ezt.


Nekem már a fejétől bűzlik a hal.

2014. jan. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Feltűnt valakinek, hogy ez egy kamu kérdés egy bérírótól?

Nem pörög annyira az oldal, mindig bedobnak ilyen jól felépített enyhén megosztó sztorikat.

A kérdésben még feleségem, a leírásban már barátnőm a megnevezés. Persze tudom nemrég volt az esküvő, nehéz megszokni..."még nem állt rá a kis szája" :)))))

2014. jan. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!