Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem barátja ilyeneket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem barátja ilyeneket írogat neki?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, mi bele szoktunk olvasni egymás levelezésébe, ebből sosem volt vita.

Párom mindig is inkább a fiúkkal jött ki jobban, ezért több fiú barátja is van. Sosem problémáztam ezen.

Sajnos elvesztettem az állásom, most a párom fizetéséből élünk.

Az egyik fiú barátjával pont ezt beszélték, a srác meg viccesen megjegyezte, hogy látod látod, velem kellett volna összeállnod.

Nekem ez nagyon rosszul esett. Még egyetemről ismerik egymást, de nem szoktak találkozni, csak telefonon, meg facebookon tartják a kapcsolatot. Nem volt köztük semmi, meg nem is vagyok féltékeny, csak rosszul esik, hogy barátnőm nem védett meg úgymond, nem teremtette le a palit, csak egy mosolygós szmájlit küldött neki.


2014. jan. 8. 14:37
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Scythian: feltűnt. Mostanában délutánonként-estefelé teli van az oldal ilyen bugyuta kamukérdésekkel. De szerintem nem bérírók írják ki, egyszerűen csak egy hülye kiskamasz így szórakoztatja magát. múltkor rámtámadt az egyik hígagyú privátban, hogy fel van háborodva, amiért sorra töröltetem a kamukérdéseit.
2014. jan. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Szerintem túl sokat látsz bele a dologba.


Nekem is van olyan barátom akivel csak fbn tartom a kapcsolatot, és egyszer írt valamit nekem, amire én azt írtam, hogy kinyalhatod...mosolygós fejjel, ő meg erre azt írta szmájlival, hogy megvolt:D


arra célozva ami régebben volt köztünk. (nem párkapcsolat, csak barátság , és pár menet szex)


De ez csak poénkodás volt, semmi több. A férjem nem problémázik ilyen hülyeségeken, megbízik bennem. Tudja hogy sose csalnám meg.


És a feleséged és a barátja közötti dolgot sem kell túllihegni. Nem írta neki azt hogy igen jobban járt volna. Úgy reagálta le ahogy kellett.


Nem csal meg, nem kell parázni.


27/N

2014. jan. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!