Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit tennétek, ha a párotokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha a párotoknak fontosabb lenne a családja, mint ti?

Figyelt kérdés
Ugy érzem a páromnak fontosabb a családja mint én, ha valami probléma van, mert nem felhotlen a viszonyom a szuleivel, mindig mellettuk áll ki. Szeptemberben koltoztunk ossze, azóta az apja 1x volt itt, az anyja 2x 4 percre! Egy munkahelyen dolgoznak az apjával, de más muszakban, ezért minden nap hívogatja páromat, de csak munkahelyi ugyek miatt, egyszer sem kérdezte még meg hogy vagy fiam, mi ujsag nálatok, én hogy vagyok (már sokat akarok) semmit, mintha csak kollegiális viszony lenne koztuk. Ráadásul marha irigyek, tolunk mindent sajnálnak, még egy szelet kenyeret is szinte, ha ott vagyunk, de párom occset tukmálják mindennel. Es o ezek utan is oket ajnarozza. Azt hiszem, el fogom hagyni. Ti mit tennétek?
2013. dec. 22. 22:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
63%
hmm 45%-ban hasznos válasz... kiváncsi lennék azokra akiknek fontosabb vki akit 1-2-5-10 éve ismernek (igazábol mind1) azoknál akik életet adtak neki felnevelték,iskoláztatták,szerették, etették ,tetőt adtak a feje fölé stb és életük végéig jó esetben kapcsolatban maradnak. mit mondjak erre...a maradék 55% árva vagy hálátlan p*csök.ezért nem kell nekem gyerek. jóhogynem szerencsétlen férfi ássa el az anyját hogy a párja ne féltékenykedjen rá.lehet lepontozni megint,és legfőképpen magatokba nézni.
2013. dec. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Nádszálkisasszony ***** válasza:
Látatlanban nehéz bármelyik félnek is igazat adni. Mindenesetre ha már az elején ennyi probléma van érdemes elgondolkozni a folyatáson, esetleg valamilyen kompromisszumot kötni az ügyben.
2013. dec. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
74%

"hogy szar a kapcsolat a szuleivel (legalábbis a kedves, drága szulei tojnak a fejére, de o nem veszi észre, nekem meg nem hisz)"


EZT NE!! Család ellen nem fordítunk senkit, akkor sem, ha amúgy nem a világ legjobb emberei. A saját sírodat ásod ezzel.

A családjáról senkinek sem mondunk rosszat, mert az ő saját gyökereit, a személyiségének egy részét szidjuk ezzel.

Lehet véleményed, de tartsd meg magadnak. A szülők felé akár te is próbálhatnál nyitni.


Hasonló szituációban nekem állhatatos kedvességgel sikerült megtörnöm a jeget. Nem lehet mindig a másikra várni, hogy nyisson, kezdeményezz te. Ne az igazság bajnokát játszd, mert azzal csak veszíthetsz.

2013. dec. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
51%

A szüleimnél is ez volt, apum mindig a szülei mellett állt ki anyummal szemben. Anyum ezt elég nehezen viselte, de rá is ment a házsságuk, aminek szerintem apum családja örült, mert nem szerették/szeretik anyumat. Apum lelépett egy másik nővel. Viszont most anyum nem áll ki a párja mellett.

Személyes tapasztalatom: Én eddig bármi volt, mindig párom mellett álltam ki, mivel sosem volt jogos a dolog. Jövőre lesz az esküvőnk.

2013. dec. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ennyiből nehéz válaszolni. Nem biztos, hogy fontosabbak neki, mint te. Lehet, hogy csak megpróbál velük jobb viszonyt kialakítani.

Ha viszont komolyan elhanyagol miattuk, akkor elképzelhető, hogy nincs nagy jövője a kapcsolatotoknak.

2013. dec. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Az elmúlt két évben valami hasonlón mentem keresztül én is, nagyon nehéz. A páromat terror alatt tartotta az apja és annak élettársa, többször kértem, hogy költözzön el, de a válasz az volt, hogy nem teheti, mert szereti az apját. Többször kiálltam mellette és a sok veszekedés és sírás rívás után most is együtt vagyunk. Én támogattam és persze ösztönöztem a változtatásra akkoriban és most ugyanezt visszakapom tőle, segít mindenben. Felvállaltam és megmondtam neki, hogy szerintem a szülei nem szeretik, hogy ne arra figyeljen amit mondanak hanem arra amit tesznek vele és lassan rájött. Én is a legjobbat kívántam/kívánom neki, de a szüleit Te sem változtathatod meg. És én ezt nem tekintem irigységnek, mert amit Te érzel, akkor lenne az, ha a párod kapcsolata a szüleivel felhőtlen lenne és Te erre lennél féltékeny, ezért zavarna, hogy nem veled foglalkozik. De így érthető.

19/L

2013. dec. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!