Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit tennétek, ha a párotokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha a párotoknak fontosabb lenne a családja, mint ti?

Figyelt kérdés
Ugy érzem a páromnak fontosabb a családja mint én, ha valami probléma van, mert nem felhotlen a viszonyom a szuleivel, mindig mellettuk áll ki. Szeptemberben koltoztunk ossze, azóta az apja 1x volt itt, az anyja 2x 4 percre! Egy munkahelyen dolgoznak az apjával, de más muszakban, ezért minden nap hívogatja páromat, de csak munkahelyi ugyek miatt, egyszer sem kérdezte még meg hogy vagy fiam, mi ujsag nálatok, én hogy vagyok (már sokat akarok) semmit, mintha csak kollegiális viszony lenne koztuk. Ráadásul marha irigyek, tolunk mindent sajnálnak, még egy szelet kenyeret is szinte, ha ott vagyunk, de párom occset tukmálják mindennel. Es o ezek utan is oket ajnarozza. Azt hiszem, el fogom hagyni. Ti mit tennétek?
2013. dec. 22. 22:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%
Hagyd el. Ha már pár hónap után ennyire a negatívumokat érzed előtérben, jobb nem lesz.
2013. dec. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Nekem ez szimpla irigységnek tűnik.
2013. dec. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Mire vagyok irigy szerinted? epp azt írtam le, hogy szar a kapcsolat a szuleivel (legalábbis a kedves, drága szulei tojnak a fejére, de o nem veszi észre, nekem meg nem hisz) neki mégis ez fontosabb mint a velem valo kapcsolat
2013. dec. 22. 22:10
 4/16 anonim ***** válasza:
37%

"a párotoknak fontosabb lenne a családja"


Már előre érezte, hogy előbb-utóbb lelépsz!!

2013. dec. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%

Erre:

occset tukmálják mindennel. Es o ezek utan is oket ajnarozza.

2013. dec. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

Volt nekem egyszer egy hasonló hapsim. Hát nem működött, az az igazság.


Mindamellett, bármelyik kapcsolatban nagy hiba lenne választásra vagy döntésre kényszeríteni a párodat közted és a családja közt, mert ez úgy szokott lenni, hogy ha mindkét felet szereti az ember, akkor mindig amellett áll ki, akit éppen támadnak, illetve aki éppen nincs jelen.


Szerintem lehet az is, hogy a párod úgy érzi, hogy a szülei mellőzik őt, a tesóját meg sztárolják, és próbál a szerencsétlen a szeretetükbe férkőzni vagy megfelelni nekik, ezért lehet, hogy úgy érzed, ők fontosabbak neki.

2013. dec. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%

Nekem is volt egy ilyen pasim, nálunk se működött. De mondjuk ő sokkal rosszabb volt, 4 év után se akart összeköltözni, mert ő nem akart eljönni otthonról. Ha a szülei hazahívták tőlem, hogy segítsen bepakolni az autóból a házba, ami vásároltak, akkor szaladt haza, mint a bolod. amúgy meg tökre kihasználták és ő nem vette észre. A hülye huga is állandóan rajta csüngött, jött vele mindenhova és kavarta a szart is ráadásul.

Szerintem beszéld meg a pasival a dolgokat és ha úgy érzed, hogy tényleg ők fontosabbak neki, akkor lépj. Bár az is lehet, hogy egyszerűen úgy érezte, hogy a süzleinek van igaza, mikor nekik adott igazat.

2013. dec. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
nem vagyok irigy, meg van mindenunk amire csak szukségunk van, inkabb objektíven látom a dolgokat, és nekem fáj, szulok hogy tehetnek ilyen kulonbseget a ket gyerekuk kozott
2013. dec. 22. 22:20
 9/16 anonim ***** válasza:
60%
anyja apja egy van az embernek akik felnevelték,jobb esetben még szerették, segítették is az életben.a nők meg jönnek mennek.jó hogy a család a fontosabb az biztosan nem hagy el.innentől a kérdés értelmetlen.
2013. dec. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
63%
Hagyd el, mert jobban fog járni. Ő keres egy nőt, aki nem akar uralkodni rajta, te meg keresel egy olyan pasit, akit eltilthatsz mindenkitől, ha olyan panaszkodós kedvedben vagy.
2013. dec. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!