Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan történhetett ez,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan történhetett ez, illetve mi ez?

Figyelt kérdés

7 éve vagyunk együtt, együtt is élünk. Én vagyok a nő.

A párommal már szinte ellenségek lettünk, az utóbbi időben.

A városban ahol éltünk, neki nem volt munkája, csak én dolgoztam, és én csináltam mellette minden mást is. Hiába kértem, semmi. Majd, a fővárosba költöztünk albiba, amit szintén én álltam, ígéretek voltak, hogy itt majd dolgozik, stb. Bár nem bántam meg a költözést, de nem változott semmi. Ugyanúgy mindent én csinálok, és olyan mintha ő kissé önző lenne. A dolgoknak csak a "kellemes" oldalából veszi ki a részét, de arra hogy tegyen valamit ami a közös lenne, azt mind tőlem várja el. És ha ezt felhozom, megsértődik, és engem állít be házisárkánynak.

Ma mondtam neki, hogy befejeztem ezt, és unom a kettős mércét, hogy felém elvárásokat támaszt, én pedig nem kérhetek tőle semmit... nem így indult ez az egész, és nem értem, mi romlott el, hogy lyukadtunk ki ide.


Idióta, "úgykellneked" megkeseredett hozzászólásokra nem vagyok kíváncsi. Mindenki hibázik, nem tud mindenki mindent egy párkapcsolatban. Olyan véleményekre lennék kíváncsi aki volt így, vagy hasonló helyzetben. Rendbejöttek e a dolgok, ha igen, min változtatott, vagy hogyan sikerült?



#sfag
2013. dec. 13. 14:07
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%

jav.:

amúgy szintén a rajtam élősködőnek

2013. dec. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!