Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan történhetett ez,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan történhetett ez, illetve mi ez?

Figyelt kérdés

7 éve vagyunk együtt, együtt is élünk. Én vagyok a nő.

A párommal már szinte ellenségek lettünk, az utóbbi időben.

A városban ahol éltünk, neki nem volt munkája, csak én dolgoztam, és én csináltam mellette minden mást is. Hiába kértem, semmi. Majd, a fővárosba költöztünk albiba, amit szintén én álltam, ígéretek voltak, hogy itt majd dolgozik, stb. Bár nem bántam meg a költözést, de nem változott semmi. Ugyanúgy mindent én csinálok, és olyan mintha ő kissé önző lenne. A dolgoknak csak a "kellemes" oldalából veszi ki a részét, de arra hogy tegyen valamit ami a közös lenne, azt mind tőlem várja el. És ha ezt felhozom, megsértődik, és engem állít be házisárkánynak.

Ma mondtam neki, hogy befejeztem ezt, és unom a kettős mércét, hogy felém elvárásokat támaszt, én pedig nem kérhetek tőle semmit... nem így indult ez az egész, és nem értem, mi romlott el, hogy lyukadtunk ki ide.


Idióta, "úgykellneked" megkeseredett hozzászólásokra nem vagyok kíváncsi. Mindenki hibázik, nem tud mindenki mindent egy párkapcsolatban. Olyan véleményekre lennék kíváncsi aki volt így, vagy hasonló helyzetben. Rendbejöttek e a dolgok, ha igen, min változtatott, vagy hogyan sikerült?



#sfag
2013. dec. 13. 14:07
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Az a legegyszerűbb módja a manipulálásnak, amit ő csinál. Te szolgáld ki őt egész életedben, lényegében élj azért, hogy őt eltarthasd és kiszolgálhasd, ha ez nem tetszik és szólni mersz, házisárkány vagy. Ha sokat hisztizel még meg is csal (de az is lehet, hogy már most is), mert onem kapja meg az otthon melegét.. Nem kell a fejéhez vágni semmit, nem kell mártírkodni. Egyszerűen higgadtan dobd ki, mert ő semmibe nem vesz téged. Ha nem akarod akkor meg vállald be, hogy egész életedben ez lesz, lényegében a rabszolgája leszel és valószínűleg hetente hozzád fogja vágni, hogy ha nem tetszik valami, lelép egy fiatal csajszival, akit be tud hülyíteni.
2013. dec. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Nagybátyám is kb ugyanilyen,csak ő már lassan 20 éve(!!!) élősködik nagynénimen.Eleinte dolgozott,aztán semmi.Nagynénim a belét kidolgozza,amíg a ő otthon mereszti a seg.gét és nem csinál semmit.Najó,főz a gyerekeknek:megvárja,amíg a fagyasztott bors kiolvad,és ennyi,ez az ebéd a gyerkőcöknek.(Magának persze ehetőt főz.)A házimunkákat is kb ilyen szuperül csinálja meg...Egyszer büszkén hangoztatta,hogy igazi arany tojást tojó tyúkot sikerült kifognia.(Sejtheted mennyire kedvelte a rokonság.)Te is ilyen arany tojást tojó tyúk vagy,és sajnos félsz ebből kilépni,itt véded (hiába tiltakozol ez ellen).Hiába reménykedsz évek óta,nem fog változni (amint látod,tapasztalatból mondom),csak úgy vethetsz véget a kínlódásnak,ha kidobod.Nagynénim is legszívesebben kidobná nagybátyámat,csak a gyerekek miatt van még vele.


Kérlek ne gyere a kettős mércével (magának megcsinálja a dolgokat,neked nem),ez csak takargatása a valódi gondnak,az alapoknál kezdődik a baj,hogy élősködik.Ne gyere azzal,hogy "amúgy jó ember","egyébként jó a kapcsolatunk",mert ez baromira nem igaz,a szíved mélyén te is tudod ezt.Nagynénim is pont ezekkel próbálta annó bizonygatni,milyen jó ember az ő léhűtő ura,de a hülye is látta,hogy rohadtul nem így van.


Hidd el,találsz te sokkal jobb férfit,ne legyél társfüggő,mert ezzel a pasassal csak elszúrod az egész életedet.

2013. dec. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Van egy bölcs mondás aminek az a lényege,hogy csak avval tudnak így bánni,aki hagyja..Nem dolgozik,tényleg nagy a munkanélküliség,de már ha a párom a belét kihajtja,akkor a minimum,hogy megcsinálok mindent,mire hazajön ne ő fáradjon avval is.Erre ha te kérsz egy szendvicset még ő húzza a száját??És kérdem én miért mosol,főzöl egy ilyenre???Csináld meg magadra kínlódjon ő is.Mi lesz ha lesz gyereketek??Ez csak rosszabb lesz?Ő nem fog foglalkozni vele,már veled sem foglalkozik..

Tudod ki tűrné ezt!?Én nem.

2013. dec. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

És hogy történhetett ez? Úgy, hogy ő folyamatosan próbálgatta, hogy meddig mehet el és rájött, hogy bármeddig, mert sosem mondtad azt, hogy elég. Mindenkivel úgy viselkednek, ahogy hagyja.

"illetve mi ez?" Az ő részéről lelki terror és manipuláció, mert tudja, hogy úgyis vele maradsz, akármit csinál, ezért megteheti. A te részedről gyávaság, gyengeség, függőség. Neked fontosabb, hogy veled legyen ez az ember, mint a lelki egészséged. Inkább benne maradsz egy szörnyű kapcsolatban, mert nem mersz változtatni. És ezt a párod is pontosan tudja és ki is használja.

2013. dec. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

hááát írok valamit.

Az én apám nárcisztikus személy volt és kábé pont ezeket csinálta,tetézte még azzal,hogy ha valamit ő csinált azt magasztalta hogy ő milyen zseni,ha anyukám tett valami az teljesen normális sőt az a minimum hogy halálra melózza magát. Nem ment dolgozni otthon punnyadt és néha talán fölporszívózott.De ha ezt megemlítettük mi vagyunk a szívtelenek-.-"

Anyukám nem nírta kirakni hisz akkor munkanélküli lesz,nem lesz hol laknia stb.

De amikor már ordíbált vele hogy ő hogy képzeli stb. akkor anyukám kirakta és érdekes módon nem halt éhen az anyukájánál lakik:D

Édesanyám ma már azon rágódik miért nem rúgta kis előbb hogy lehetett ennyire papucs.Veled is ez a gond valahol úgy érzed a te hibád hisz hagytad eltunyulni,csakhogy ez nem igaz.Mindenhez 2 fél kell és a te párod is egy bunkó paraszt,ha szendvics készítésnél még egy normális nemet sem tud kinyögni.

2013. dec. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

#4 vagyok.

Hidd el,ki tudod rakni,csak el kell határoznod magad!Légy erős!

Ne agyalj rajt sokat és ne sajnáld meg!!!

2013. dec. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

A ferjed egy önzö szar alak, te meg veded.

Söt magadban keresed a hibät.

Dobd ki, talälsz helyette mäst.

Miert ne lehetne egyik naprol a mäsikra kidobni? Egyszerüen csak nem akarod megtenni.

2013. dec. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nő csinálná ugyanezt,arrol is meglenne a véleményem,de hogy egy pasi!! az ilyen nem is pasi csak egy lény akit eltartasz!!!

Kihaszálja hogy 7 éve elviseled,van hol laknia,melegednie,és ki is szolgálják....miért is változtatna?????Könyörgöm csak ne engedd magad felcsinálni!!!!

Tedd ki,és jobban fogsz élni mint ha még egy ingyenélőt is eltartanál!!!!

2013. dec. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik barátom tartósan rokkant. Levágták az egyik lábát, a másik használhatatlan és más sérülései is vannak, otthon van a 4 gyerekkel, rokkantnyugdíjas, mire hazaér a felesége kitakarít, megfőz, törődik a gyerekeivel. Amikor meglettek a gyerekek ők sem úgy tervezték, hogy majd egyszer tolószékbe kerül, de ez lett sajnos, ennek ellenére náluk mindig pedáns rend van,a gyerekek kitűnő tanulók, meleg kaja mindig van. Ezt mind ő egymaga csinálja meg a tolószékből, így érzi hasznosnak magát. Ennyit minimum a te ép férjed is meg tudna csinálni.
2013. dec. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

Az ingyenélő élősködés nem a te hibád,nekem az egyik 3 és fél éves kapcsolatom nagyon ilyen volt.

Utált,mert én küzdök ő meg gyenge,persze,ha kikértem magamnak,hogy ő rajtam élősködik és nem akar dolgozni,akkor házisárkány voltam.Reménytelen,vannak jóravaló férfiak is szabadulj meg ettől!


Amúgy szintén nek,a rajtam élősködőnek nagy igényei voltak,de a normálisan dolgozó párjaimnak nem,milyen érdekes!


Nem tudom,ti hogy kezdtétek,de nekem ez a pasi mikor összejöttünk,persze igényes arcát mutatta,sőt szinte lovag volt.De szerintem ez csak álca volt...

2013. dec. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!