Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan történhetett ez,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan történhetett ez, illetve mi ez?

Figyelt kérdés

7 éve vagyunk együtt, együtt is élünk. Én vagyok a nő.

A párommal már szinte ellenségek lettünk, az utóbbi időben.

A városban ahol éltünk, neki nem volt munkája, csak én dolgoztam, és én csináltam mellette minden mást is. Hiába kértem, semmi. Majd, a fővárosba költöztünk albiba, amit szintén én álltam, ígéretek voltak, hogy itt majd dolgozik, stb. Bár nem bántam meg a költözést, de nem változott semmi. Ugyanúgy mindent én csinálok, és olyan mintha ő kissé önző lenne. A dolgoknak csak a "kellemes" oldalából veszi ki a részét, de arra hogy tegyen valamit ami a közös lenne, azt mind tőlem várja el. És ha ezt felhozom, megsértődik, és engem állít be házisárkánynak.

Ma mondtam neki, hogy befejeztem ezt, és unom a kettős mércét, hogy felém elvárásokat támaszt, én pedig nem kérhetek tőle semmit... nem így indult ez az egész, és nem értem, mi romlott el, hogy lyukadtunk ki ide.


Idióta, "úgykellneked" megkeseredett hozzászólásokra nem vagyok kíváncsi. Mindenki hibázik, nem tud mindenki mindent egy párkapcsolatban. Olyan véleményekre lennék kíváncsi aki volt így, vagy hasonló helyzetben. Rendbejöttek e a dolgok, ha igen, min változtatott, vagy hogyan sikerült?



#sfag
2013. dec. 13. 14:07
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
nem védem, de nem is hibáztatom. Próbálom tényszerűen kezelni a dolgokat, hideg fejjel. Mert veszekedés, vádaskodás sok mindenen nem segít.
2013. dec. 13. 14:26
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Oh jól egymásra találtatok.

Am. nem,nem fog változni semmit, te fogsz csinálni ezentúl is mindent, ő meg majd lelkileg kicsinál és 70évesen is dolgozhatsz, hogy legyen miből élni, mert neki nyugdíja ugye kemény 0 ft lesz. És majd akkor jössz rá, hogy elkúrtad.

2013. dec. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Nem érzek sértettséget, inkább olyan, mintha elrontottam volna egy egyenletet, vagy nem találnék ki a labirintusból. Vagy nem a megfelelő frekvenciára tekertem volna a rádiót. :D Nekem nem stílusom ez a fejhez vagdosás, kidobálás, mártírkodás, ami sok embernek itt nagyon bejön.
2013. dec. 13. 14:29
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
7 éve nem dolgozik? Dobd ki!
2013. dec. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Nem, nem fogok ezen túl is én csinálni mindent, és ezzel ő is tisztában van. Csak nem értem ezt a "férfi hiúságot" illetve a kettős mércét.
2013. dec. 13. 14:30
 16/31 A kérdező kommentje:

illetve azt hogy ha alkotunk egy családot, azért közösen illik tennie mindenkinek, az én elképzelésem szerint. És idővel, hogyan, miért fordulnak ki magukból így a dolgok?

Mikor egyébként, minden más rendben van.

2013. dec. 13. 14:31
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

Atyaég... Most komolyan. Inkább egy gyereket tartanál el, mint egy ilyen ingyenélő, önző alakot.

Most komolyan! Ő mit tesz a kapcsolatotokba? Írd le! És mellé írd, hogy te mit teszel. Meg fogsz döbbenni! (mert most úgy tűnik, hogy még mindig nem látod át..)

2013. dec. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Mi van rendben amúgy ebben a kapcsolatban?

Tisztel? nem.

Szeret? nem.

Tojik rád? igen.

Segít a házimunkában? nem.

Dolgozik? nem.

Úgy viselkedik, mint egy díva? igen.

Bunkó? igen.

2013. dec. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Húú,Kérdező, neked Csernus doki kellene, aki a maga stílusában helyretenné a társfüggőségedet. Szembe kellene nézned azzal, hogy igenis, mártírkodsz, és nem ő nem tartja tiszteletben a te határaidat. Ha a tetteinek nincs következménye (márpedig nincs) akkor miért is változtatna a viselkedésén? Itt mindenki azt írja, hogy ne hagyd magad, igenis, tedd ki a szűrét, ha nem változik, de ezt te láthatóan nem akarod. Mit szeretnél, milyen válaszokat? Te nem akarsz tisztán látni, így nem is tudunk segíteni neked :(
2013. dec. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nézz jó mélyen magadba és a méltóságod utolsó maradékát kapard gyorsan elő! A bolondját járatja veled évek óta, te meg aszisztálsz hozzá. Komolyan nem értem az ilyen nők gondolatmenetét...
2013. dec. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!