Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Minden feleség/barátnő egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden feleség/barátnő egy hosszabb kapcsolatban egy idő után káromkodik, csúnyán beszél?

Figyelt kérdés

Nálunk sajnos ez megy, de több baráti körben, és a közvetlen környezetemben is sok a csúnyán beszélő nő.

Nem mondom hogy én szent vagyok, de fele annyit nem káromkodok mint a mai nők. Miért van ez?

Nekem nagyon nem tetszik az ilyen nő.



2013. dec. 3. 12:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
te bajod. nem nevelted meg.
2013. dec. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Én a kapcsolat elején sem káromkodtam, és most sem.

De van olyan barátnőm, aki szokott, de ő mindig is ilyen volt, nem a kapcsolat alatt lett ilyen.

2013. dec. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
En sem beszélek csunyán és nem is tetszik,akik igy beszélnek. Nem tudom mit akarnak az ilyen beszéddel elérni.
2013. dec. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

Nem, csak az, aki alapból csúnyán beszélt, és csak a kapcsolat elején fogta vissza magát.

Vagy akinek amúgy a párja nagyon csúnyán beszél és idővel átragasztja.

2013. dec. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%
Aki már káromkodik a kapcsolatban, az feloldódott már :)
2013. dec. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%
Én káromkodtam már az elején is. Ezt tanultam otthon.
2013. dec. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Szoktam káromkodni, nem tagadom. De ha ideges vagy frusztrált, stresszes az ember.... még mindig inkább káromkodjon egy jóízűt...mintsem alkoholhoz, droghoz, fizikai erőszakhoz, lelki terrorhoz, nyugtatókhoz vagy bármilyen más ártalmas dologhoz nyúljon. Nem? Hát de.
2013. dec. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%

Szoktam káromkodni, de csak otthon. Oldja a feszültségem, mondhatni kieresztem a gőzt egy rosszabb nap után... Néha jól esik.

A párom ilyenkor rágyújt. Az sem jobb :)

2013. dec. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

Nem. Én alapból nem vagyok káromkodós. Nagyon idegesnek kell lennem ahhoz, hogy káromkodjak, de még így sem tenném ezt idegenek/kollégák/barátok előtt, hanem csak otthon ereszteném ki a gőzt. Ez abszolút jellem, ha úgy tetszik neveltetés kérdése.


27/n

2013. dec. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%

Én is káromkodok sajna,de már a kapcsolat elejétől,meg azért nem annyira durván. Engem az szomorít el,hogy egy idő után az esetleges veszekedéseknél is elkezdtünk káromkodni,csúnyábban beszélni a másikhoz,pedig egyébként azt vallom,hogy ilyen esetben is tiszteljük a másikat,mert ha ideges az ember,még egy leh.lyézés is mélyebbre szúrhat,mint egyébként. Szerencsére észrevettük magunkat,orvosoljuk a problémát:)

23/L

2013. dec. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!