Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ebben az esetben gáz lenne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben gáz lenne, ha a férjemre hallgatnék?

Figyelt kérdés

Még GYED-en elkezdtem egy kis vállalkozás-féleséget. Elég sok munkával jár, de nagyon szeretem csinálni, és valamennyi pénzt is hoz a konyhára, de egyrészt nem annyit, mint egy fizetés, másrészt kockázatos (veszteséggel nem jár, de előfordulhat, hogy egy munkára nem találok vevőt). A férjem azt szeretné, ha a GYED/GYES lejártával is ezzel foglalkoznék, mondván, eleget keres ahhoz, hogy ezt megengedhessem magamnak. De én úgy érezném, hogy a család rovására önmegvalósítok, és azt nem szeretném. A munkát magát viszont imádom, teljes lett tőle az életem.


Egyelőre még van időm dönteni, még jó darabig itthon leszek, addig akár be is indulhat rendesen a dolog, és akkor a kérdés tárgytalan. De ha így marad, és kb egy közmunkás fizetést tudok vele összehozni havi szinten... Ti mit tennétek a helyemben?



2013. dec. 1. 16:59
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Időigényes dologról van szó. Persze, csinálnám mellette is, de nem mindegy, hogy napi hat-nyolc órában végezhetem, vagy suttyomban kettőben, alvás helyett.


Ha visszamegyek dolgozni, akkor sem hagyom abba, ez számomra egyértelmű, de sokkal nehezebb lenne.

2013. dec. 2. 10:49
 22/23 anonim ***** válasza:
0%
Én visszamennék, és munka mellett csinálnám.
2013. dec. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Je Veux ***** válasza:
9%

Esetleg keress részmunkaidős állást, és mellette jobban tudsz foglalkozni a vállalkozásoddal. Így a te lelked is megnyugszik, hogy nem a család rovására önmegvalósítasz, de tudsz foglalkozni eleget azzal, amit szeretsz. És ha tényleg megengedhetitek ezt magatoknak, akkor szerintem ez a legjobb megoldás. :)


Persze ha belefér neked teljes munkaidó mellett is, hát csinálhatod úgy is, de ha így nem az igazi, akkor mehetsz részmunkaidőbe.

2013. dec. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!