Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti ezt tolerálnátok a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt tolerálnátok a férjeteknek?

Figyelt kérdés

Két éve vettük egy gyönyörű családi házat hatalmas kerttel. Imádom a gyönyörű kerteket. Szép fűvel, sziklakerttel, kis tóval, virágokkal és örökzöldekkel:) Szóval értitek:) Nekem mindig is ez volt a vágyam, hogy legyen nekem is egy ilyen kertem. De a férjem elveszi tőlem ezt mert kisajátította az udvart! Ő kocsikkal foglalkozik. Van autószervize, meg autókereskedése is. Mindig sok kocsija volt. Főleg Németországból hozza őket. Eddig úgy volt, hogy az autókereskedésbe volt annyi kocsi amennyi befért. Ez olyan 20-25db. A műhelynél voltak a javításra váró hibás, törött kocsik amiket hozott külföldről. És bérelt egy raktárat ahol pedig azok a kocsik voltak amik nem fértek el se a kereskedésnél, se pedig a műhelynél. Aztán miután megvettük a házat úgy gondolta, hogy úgy is ott a nagy udvar majd ott is tart pár kocsit. Először csak 1-2 darab volt itt. Aztán szép lassan egyre több. Majd végül a tudtom nélkül visszaadta a bérelt raktárat és az összes kocsit áthozta az udvarunkra. Már ott tartunk, hogy az egész udvar tele van kocsival! Már nemhogy kert nincs, hanem szinte egy talpalatnyi hely sincs. Legalább 30-35 kocsi áll az udvaron. Már szinte a kislányunk se tud játszani az udvaron mert tele van! Számtalanszor mondtam neki, hogy vigye el innen őket. de mindig csak mondja, hogy jó-jó majd elviszi, meg amúgy is mit hisztizek. Ahelyett viszont mindig csak szaporodnak. Nekem már ebből elegem van. Én kertet és zöld területet szeretnék nem vasat bámulni az udvaron. Ráadásul ugye hirdeti is ezeket a kocsikat a neten és ha van rá vevő akkor idehozza őket megmutatni nekik a kocsikat. Elegem van ebből is, hogy mindenféle idegen emberek járkálnak az udvarunkon. Meg a munkatársai is bejárkálnak mindenféle szó nélkül. Van itt olyan kocsi ami alkatrésznek van bontásra. És a férjem néhány szerelőjének adott kapunyitót és ha kell nekik belőle alkatrész vagy valamelyik kocsit elviszik akkor fogják magukat és szó nélkül bejönnek aztán matatnak az udvaron. Ez is annyira zavaró. És hiába mondom a férjemnek mert nem tesz semmit ez ellen. Vagy azt mondja amit hallani akarok, vagy felidegesítem és kiabál vagy pedig mintha megse halotta volna.


Mit tegyek, hogy végre eltakarítsa ezt a sok kocsit az udvarról és, hogy végre nem legyen átjáróház az otthonunkból?

Vagy ti tolerálnátok ezt?


2013. okt. 27. 16:53
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
75%
Elképesztő, hogy egy vállalkozó ennyire tehetetlen legyen. De a válaszolók sem látnak meg egy nagyon egyszerű megoldást. Ha nektek nem számít havi 190 ezer forint, akkor mi a jó francért nem vesztek egy lepukkant, romos, de nagy telkes családi házat a környéken, 2 max 3 millióért? Én pasi léttemre sem tudnék együtt élni egy csomó tragaccsal, főleg, ha sok a pénzem. Teljesen jogos a felháborodás, de ennyire nem lehettek noobok, hogy nem tudjátok megoldani... istenem. Ha belefér a kapcsolatotokba, hogy kérdés nélkül elkölts ennyi pénzt, akár ajándékba is megveheted.
2013. okt. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!