Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vannak a férjednek hangulating...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak a férjednek hangulatingadozasai? És hogy kezeled a helyzetet?

Figyelt kérdés
2013. aug. 27. 23:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2%
Rák csillagjegyű a férjed?
2013. aug. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem. Szûz csillagjegyü.
2013. aug. 28. 00:03
 3/13 anonim ***** válasza:
20%

Pedig a Szűz egy egész jó jegy, a családomban három is van :-)


Lehet, hogy kicsit depis valami miatt, de azt neked kéne tudnod, hogy miért, hiszen te élsz vele!

2013. aug. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%

rá kell hagyni. olyankor nem kell rá figyelni mikor kiabál, avgy csak megfogni a kezét és azt mondani hogy tudod hogy szeretlek.


viszont ha depis, akkor elmondani neki minden nap hogy miylen jóképű avgy hogy igéző a szeme vagy hogy miylen isteni válla van. kezdeményezz szexet, ez mindent helyrehoz..:P de persze ezeket csaka kkor, ha kommunikációval nm sokra mentek...

2013. aug. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi van vele mostansag, olyan kis aprosagokon felkapja a vizet. Mar kezdem unni a hisztijeit. Nekem nô lètemre nincsenek hangulatingadozasaim, még piros napokon se. Egyszerüen nem értem. Minden rendben van köztünk. Nincs semmi ami miatt depis lenne. Csupa jó dolgok törtèntek velünk mostanság. Mi lehet az oka? Ezen tünôdöm már 1 ideje.
2013. aug. 28. 00:36
 6/13 anonim ***** válasza:
12%
Persze leszopon mingyá jo kedve lesz
2013. aug. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Khmm, csak megjegyzem, szexszel nem oldasz meg semmit, csak tologatod a problémahalmazt és a megoldást.
2013. aug. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Nádszálkisasszony ***** válasza:
64%
Nálunk nekem vannak hangulatingadozásaim. Szerencsére a párom nagyon türelmes. Vagy hallgat ilyenkor mert tudja ha megszólal még jobban robbanok, vagy elüti valamilyen tréfával amivel azonnal megnyugtat. Bevezettük a hiszti öt percet és hiszti tíz percet is, ami idő alatt szabadon lehet duzzogni de aztán szabad a csók :)
2013. aug. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 yuda ***** válasza:
48%

Nincs olyan ember, akinek nincs hangulatingadozása. Ezt szereintem bátran kijelenthetjük.

Megoldásként mindkét nemre, eddig kétféle embertípust láttam.

Egyik, aki akar róla beszélni és ahogy kommunikál, úgy vezeti le a feszültséget, oldódik fel.

Mások pedig olyanok, hogy békén kell hagyni őket. Utálják, ha olyankor kérdezgetik, mert ez a típus magáról is tudja milyen. Jó esetben visszavonul, elfoglalja magát és látványosan jobban lesz, ha nem piszkálják és eltelik rajta egy bizonyos idő. Hirtelen magától kivirágzik. :)

..és vannak vegyesek.:)

Azt tanácsolnám, hogy ha ilyet tapasztalsz, kérdezz rá, hogy akarja e megbeszéljétek, vagy magában szeretné rendezni. Ennyiben tudsz segíteni azon, hogy hamar átmenjen rajta...és hagyd békén, ha nem kér segítséget.

Ez a típus kiválóan megoldja magától.

2013. aug. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%
Ha nem kérdezel rá, hogy mi a problémája akkor írhatunk mi ide egy regényt is, hogy ki, hogy kezeli a párja hangulat ingadozásait.
2013. aug. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!