Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Sok nő miért házasságban tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért házasságban tud csak "önálló" életet kialakítani?

Figyelt kérdés

Rendre olvasok ilyen kérdéseket. A legutóbbi olyan volt, hogy a nőt terrorizálja a férje, de anyagilag tőle függ, nem tud elköltözni.


Az ilyen nők nem szégyellik magukat, hogy felnőtt ember létére egy másik embertől függ? Mint egy gyerek...

és attól menőbb, hogy nem az apjától/anyjától függ, hanem egy másik pasitól?


Ilyen alacsonyan van a mérce?


2013. aug. 14. 21:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Inkább a kockázat a probléma. Nőként két-három gyerekkel ha elválsz, finoman szólva is hátrányba kerülsz a munkaerőpiacon. Mondjuk ha nem válsz el, akkor is. Értsd ha nincs munkád, sokkal nehezebb újat találni.


Nekem még egy gyerekem sincs, sőt férjnél se vagyok, mégis amikor 25 éves fejjel állást kerestem, majdnem mindenhol az volt az első kérdés, hogy és a babaprojekt hogy áll?


Más kérdés, hogy persze ettől még sok nő valóban nem azért nem függetlenedik, mert nem tud, hanem mert nem akar. Ez sajnos a hagyományos modell és a kényelem kombinációjából egyértelműen következik.

2013. aug. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
72%
Mert a nők belebutultak a női szerepbe és lusták harcolni, helyette eltartatják magukat. Ennyi, nagyon sok nő ilyen.
2013. aug. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!