Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Terrorban tartott bántalmazott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terrorban tartott bántalmazott nőként hogyan léptél ki a kapcsolatból?

Figyelt kérdés

Kérlek ne írj,ha nem vagy ilyen helyzetben,ne ítélj el,ne köpj még le te is,h.milyen barom vagyok és meg is érdemlem a sorsomat,mert erre nincs szükségem!Olyan nők tapasztalatából szeretnék erőt meríteni,akiknek kis gyerekkel sikerült új életet kezdeni és már nem rezzen össze egy lehulló falevéltől!Sajnos én itt tartok,most a wc-n ülve írok,még a telefont is titokban lesem és erröl netezek gyk.hogy ne hogy elolvassa a laptopon!Nem sorolom az okokat h.miért kapok,mert nincs ok.pia van,elmeelborul...Ahol ér ott ver,szembe köp,és még sorolhatnám!

Van esély egy nygodt élethez úgy h.anyagilag tőle függök?Neked hogy sikerült???

Köszönöm ha írsz!!!


2013. aug. 14. 19:25
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én is Óbudan lakom, takarítónőt keresek, ha érdekel k



eress meg privatban!

L


Szívesen segitenek, ha mással nem is tudok, legalabb ezzep....

2013. aug. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, te nő... Igen, ebben talán tényleg az a legdurvább, h az ilyen ember elveszi az ember önbizalmát és padlóra küldi az önbecsülését!

Most figyelj jól, és jegyezd meg! Te egy értékes ember vagy!

Sokan fognak neked segíteni, többen, mint gondolnád! Ne szégyelld magad, neked nincs miért! Okos legyél, és meg tudod oldani az új életed!

Ha a kicsi megy oviba, addig is tudsz állást keresni. Bár én nem pesti vagyok, de gondolom, ott sem megy egyik napról a másikra az álláskeresés. Új email oké, a másik teló is! :-) De látod, az előző hozzászóló már munkát is kínált. És ha arra az időre, míg talpra nem állsz, csak egy szobát bérelsz?

Menni fog, kitartás!

2013. aug. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

En biztos vagyok benne, h meg tudod csinalni!

Legyel eros! Ne hidd el, h el tudja venni a gyereket, mas "fogas" meg nem lesz rajtad.

Nemsokara elkezdodik az uj kis boldog eletetek a picikeddel! Izgulsz? :)))

En buszke vagyok Rad, h megis itt vagy es ugyesen szervezed a jovot!

2013. aug. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

A krízisvonalat mindenképp hívd fel, ők segítenek az egész menekülési terv kidolgozásában - ezért vannak.

Jogi segítséget is adnak, felépítik, hogy milyen hatóságokhoz, milyen sorrendben kell menni, segítenek a válás jogi részében. Úgy tudom, hogy indokolt esetben a rendőrséggel is kapcsolatba lépnek és így a védelem is garantáltabb, mert egy minisztérium által működtetett szervezetről van szó.l

2013. aug. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Jó sok idő eltelt azóta. Mi lett veled?
2023. dec. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!