Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Terrorban tartott bántalmazott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terrorban tartott bántalmazott nőként hogyan léptél ki a kapcsolatból?

Figyelt kérdés

Kérlek ne írj,ha nem vagy ilyen helyzetben,ne ítélj el,ne köpj még le te is,h.milyen barom vagyok és meg is érdemlem a sorsomat,mert erre nincs szükségem!Olyan nők tapasztalatából szeretnék erőt meríteni,akiknek kis gyerekkel sikerült új életet kezdeni és már nem rezzen össze egy lehulló falevéltől!Sajnos én itt tartok,most a wc-n ülve írok,még a telefont is titokban lesem és erröl netezek gyk.hogy ne hogy elolvassa a laptopon!Nem sorolom az okokat h.miért kapok,mert nincs ok.pia van,elmeelborul...Ahol ér ott ver,szembe köp,és még sorolhatnám!

Van esély egy nygodt élethez úgy h.anyagilag tőle függök?Neked hogy sikerült???

Köszönöm ha írsz!!!


2013. aug. 14. 19:25
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
83%
Szüleid nem tudnak segiteni?
2013. aug. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Sajnos nem!
2013. aug. 14. 19:33
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Csak külső segítséggel lehet. Lelki és fizikai is kell hozzá. Gondolkodás nélkül fogadj el és használj ki minden apró lehetőséget.
2013. aug. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Titokban költöztem. Sikerült munkát találnom, szüleimnél lakhattam. Az első adandó alkalommal férjhez mentem, így bár nem voltam boldog, de sikerült önálló életet kialakítanom.
2013. aug. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
81%
Költözz el külföldre! Vegyél fel hitelt és keress egy takarító munkát ha szeretnéd linkelek London közeli takarító munkákat sok van, nyelvtudásosat hamar fejleszthetnéd! Ez lenne a legjobb megoldás!
2013. aug. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
74%
Ha érdekel a külföd írj rám szívesen segítenék megtervezni, és ez lenne a legjobb..
2013. aug. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Itt csak egyetlen lehetőség van szerintem. Elszoksz es kozlod vele a tenyeket, beadod a vallopert es fuggetlenedsz tole. Itt minden a te lehetosegeidtol es a batorsagodtol fugg. Annak idejen anyam ket szatyorral szokott el velunk alberletbe egy pincenek hasznalt helysegbe. Onnan kuzdotte fel magat, teljesen egyedul!

Barcsak tudnek segíteni! Legy bátor!

2013. aug. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
89%
A gyedet utaltasd saját számlára. A családit is, így valamennyi pénzed lesz a jövő hónaptól. Gondolom az e havit nem kapod már meg. Ha gyesen vagy akkor azt, és mellette tudsz heti 30 órában majd dolgozni. A NANE-t is hívhatod.
2013. aug. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Látlelet, feljelentés, távoltartási végzés, holmija összepakolása, folyosóra kirakása és ZÁRCSERE.


A LEGELSŐ alkalommal kellett volna, de minél előtt, annál jobb még most is.


Ha az övé a lakás, akkor rosszabb helyzetben van. Csak akad egy rokon vagy barát, aki befogad addig, míg találsz albérletet. Ha nem, akkor vegyél ki előbb albérletet, aztán menj el. De nézhetsz anyaotthont is.


Vagy kérj segítséget itt:

[link]

2013. aug. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Szökj el és add be a válópert.
2013. aug. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!