Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Terrorban tartott bántalmazott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terrorban tartott bántalmazott nőként hogyan léptél ki a kapcsolatból?

Figyelt kérdés

Kérlek ne írj,ha nem vagy ilyen helyzetben,ne ítélj el,ne köpj még le te is,h.milyen barom vagyok és meg is érdemlem a sorsomat,mert erre nincs szükségem!Olyan nők tapasztalatából szeretnék erőt meríteni,akiknek kis gyerekkel sikerült új életet kezdeni és már nem rezzen össze egy lehulló falevéltől!Sajnos én itt tartok,most a wc-n ülve írok,még a telefont is titokban lesem és erröl netezek gyk.hogy ne hogy elolvassa a laptopon!Nem sorolom az okokat h.miért kapok,mert nincs ok.pia van,elmeelborul...Ahol ér ott ver,szembe köp,és még sorolhatnám!

Van esély egy nygodt élethez úgy h.anyagilag tőle függök?Neked hogy sikerült???

Köszönöm ha írsz!!!


2013. aug. 14. 19:25
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Megpróbálok válaszolni a kérdésekre amire emlékszem.

Szept.ben megy oviba,addig még csak melót se tudok nézni.próba napra nem tudom h.menjek el mert minden perccel el vagyok számoltatva!

Fövárosban lakunk Óbudán.

Barátok már fel sem emelik rám a telefont,mindenkit elmart mellőlem!Mindenki csicska,cigánx vagy zsidó!Mindenkit fenyeget,a családomat már nem merem belerángatni mert nem tudnak segiteni semmiben,akkor legalább őket ne tartsa félelembem!

Éretségim van,magyarul lengyelül beszélek,irodai munkákban vagyok jártas,tehát tudnék munkát is találni.de akár takarí ok is ha kell,nekem nem szégyen semmilyen munka!

A hatóságokat azért nem szeretném bevonni,mert tartok atól ha valami nem jön össze a gyámügy rámszál és elveszi a gyerekem!vagy pont ő,mert ezzel zsarol mert anyagilag megteheti!Nekem csak a kicsi kincsem van!!!

Ja,és hogy nem tud róla senki,h.bántalmazott vagyok?Nem!Sajnos tapasztalom,h.a nők ezt szégyellik,próbálják titkolni,és szívszakadva figyelem a párokat a játszótéren a gyerekükkel játszani.Nem irigylem a boldogságukat csak ennyit szeretnék én is!Az ilyen pillanatokban azt veszem észre,h furán néznek rám,mit bámulok rajtuk.Ha tudnák...

2013. aug. 15. 14:31
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

A bantalmazas fizikai is vagy csak lelki. Ha igen, latleletet kell vetetni.

Menj be a gyamhatosagra! Ha ilyen allat, nem fogja megkapni a gyereket, akkor sem, ha csilliardos. Ezzel csak sakkban tart teged.

Szepen csendben mindennek nezz utana. Hozz letre egy titkos e-mailt, ahova tudsz infot fogadni, ha nem tudsz elmenni otthonrol.

2013. aug. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Fizikai+lelki!
2013. aug. 15. 15:31
 24/35 anonim ***** válasza:
Annyira sajnállak. Én gyerekként nőttem fel ebben, borzasztó volt nézni :( Nagyon drukkolok, hogy sikerüljön valamit lépni. Talán ha a kicsi ovis lesz, lesz pár új ismerős az oviban, bárki, akire tudsz egy kicsit támaszkodni, és segít.
2013. aug. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Ha legkozelebb bant, utana menj el az orvoshoz, vetess latleletet. Aztan vedd fel a kapcsolatot a Gyermekvedelmi hatosaggal, titokban.

A gyereket is teged is szerintem meg fog nezni egy pszichologus, es ha bebizonyosodik, h feltek tole, a gyerek is, nincs az az Isten, h el tudja venni.

Hidd el, az ilyen mocskos gennyladak eloszeretettel mondjak ezt, mert bez a legerzekenyebb pontod es tudja, h ezzel kordaban tarthat. A kopnivalo.

2013. aug. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Es meg vmi! Az en szuleim ezert valtak el 6 eves koromban. Megmondta a pszichodoki Anyumnak, h ha nem akarja, h lelki roncs legyek, valjon el. Sajnos meg igy is maradt kis defektem, ami megkeseriti az eletemet, most probalok rajta valtoztatni, de nehez.
2013. aug. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Vannak ingyenes telefonos szolgálatok. Keress rá neten a bántalmazott nők, vagy családon belüli erőszak témában. Talán kaphatsz segítséget.
2013. aug. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Barátnőm dolgozik náluk, ténylegesen tudnak segíteni. Elintézik az anyaotthont a legnagyobb titokban (akár az ország túlvégére is elköltöztetnek, mert tudják, hogy ilyen helyzetben ennek van értelme).

Egyetlen feltételük az együttműködés a szilárd elhatározás, mert helyetted nem tudnak lépni.

2013. aug. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek, ígérd meg, hogy valamit teszel! Az utolsó hsz. linkelt oldalán is van e-mail cím, telefonszám, ha nem tudod megnyitni telefonról, bemásolom neked, 06-80-20-55-20 de valamit kell lépned feltétlen, mielőtt agyonver az a barom!
2013. aug. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:

Jelenleg itt tartok:

Új email cím megvan,van egy másik titkos telefonom amiben más kártya van.Ez a telefon+kártya az ő nevén van!Hétfőn talán nem lesz itth.pár órát és be tudok a gyámügyra meg a családvédgközp.ba menni.Remélem sikerül és nem húzza keresztül a számitásaimat!Próbálok olyan albit keresni ahova max.etlég 1havi kaució.Van pár kis aranyam,arra tartogatom,ha hirtelen kell pénz mehessen a zaciba!Már a szept.-t várom,h.a gyerek legalább jól érezze magát napközben én meg a kis jövőnket építgethessem!

Nem hiszitek el lehet,de azokkal amiket írtok olyan erőt adtok,h.el sem tudom mondani!Olvasom és a sírás kerülget annyira jól esik!Semmi önbizalmam nincs annyira sárba tiport már!régen csinosan öltöztem,sminkeltem,ismerkedtem,egyenes háttal jártam!ma a szempillám se kenem ki,mert olyan nevetségesnek érzem magam,biztos mindenki anmak lát!Jó ha 50kg.vagyok bár sosem voltam igazán hízékonx,de nem látszik h.szültem.mégis egy senkinek érzem magam miatta!Egy sz@r senki kutya vagyok akit ki kéne kötni-szerinte!Bocsi,h.ezeket leírtam de így arc nélkül olyan jól esik elmondani!Máshogy szégyellném megismételni miket mond!

Jelentkezem,h.hogy állok amikor csak tudok írok!

Köszönöm mindenkinek!!!!

2013. aug. 15. 20:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!