Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Aki csalta már meg a párját:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki csalta már meg a párját: volt lelkiismeretfurdalásod utána?

Figyelt kérdés

Ha volt, akkor mikor lett jobb?

Elmondtad neki? Mi lett a vége?


2013. aug. 10. 14:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
39%
Megcsaltam csókolóztam a mostani barátommal!Nem hitte el(kiröhögött,azt mondta akkor hiszi el ha a srác(már a pasim) is ugyan ezt mondja neki..és őszintén semmi lelkifurdalásom nem volt!
2013. aug. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én egyetlen egyszer csaltam meg a páromat (amúgy már rég nem vagyok vele). Érdekes volt, mert szóba elegyedtünk egy addig csak távoli ismerősömmel, nagyon forrón, s mind az jött le, hogy éppen azt fogom kapni, ami hiányzik a szexből a párommal. A srácnak nem mondtam el, hogy nekem mi hiányzik, nagyon keveset is beszéltünk a páromról.

Amikor felmentem hozzá, akkor ott szinte végig rosszul éreztem magam a bőrömben és a srác is nagyon csúnya volt amúgy, de azért illendően végigcsináltuk. Érdekes volt az, hogy pont úgy jött, hoyg pár napra a párom szakított velem, közben neki nem volt honnan tudnia az egészről, rajtam sem látszott. Így valahogy nem volt olyan fájdalmas a szakítás.

Következő hétvégén újra fenn voltam a srácnál és mindketten önkívületi állapotba kerültünk a több órán át tartó menetek alatt ... Fantasztikus volt.

2013. aug. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
és egyre szebb lett...
2013. aug. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A kettőnél fennebb lévő válaszoló vagyok.

A párommal már benne volt a levegőben az elhidegülés a részéről, s tényleg nem értettem, hogy miért nem kapom meg azt tőle pl. a szexben, amit én olyan szívesen adok (persze ezt is lehetne ragozni). Később kiderült, hogy a kapcsolatunk utolsó 1-2 hetében már kavargatott egy másik (jellemtelen) csajjal.

Akivel megcsaltam, nála azt éreztem, hogy valóban akar engem ott hegyben és oda van értem és ez visszahatott rá is tőlem, s akkor jöttem rá, hogy ez az, ami igazán emlékezetes szeretkezésekhez kell. Kihangsúlyozom újra, hogy a srácban csak a szeme tetszett, ezen kívül semmi más, de a belsője és a vonzalma magával ragadott, s minthogy nem vagyok annyira válogatós, bevállaltam.

Nem kell követni a példámat, csak elmeséltem egy élményt. Legyen hasonlóhoz szerencsétek, azt kívánom :).

2013. aug. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
és utána hányszor raktátok még meg egymást?
2013. aug. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!