Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A nők miért verik át a pasikat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért verik át a pasikat úgy hogy házasság előtt tipp topok utána meg elhanyagolják magukat?

Figyelt kérdés
2013. jún. 9. 14:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
pont azért mert a pasik is ilyenek :D
2013. jún. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Ez nem átverés, ha valaki igénytelen, az megmutatkozik már házasság előtt is az együttélés során, ha pedig valaki előzetes együttélés nélkül házasodik, egye meg amit főzött! :)
2013. jún. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
19%
mi van megváltozott az asszonyka ez ilyen keress másikat
2013. jún. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%

A pasik miért verik át a nőket, akár házasság nélkül is?

Összeköltözés előtt néha főzött is, mosogatott, eljött a boltba, mentünk sétálni, erre-arra.

Összeköltözés után konyhába csak nasiért megy, mindenhol otthagyja a szemetét, csak a játék a fontos, semmiben nem segít, de elvárja, hogy minden csillogjon, legyen kaja és vasárnap reggel frissen fodrászolt hajjal tálaljam az ebédet, mire ő 12-kor felkel. Na és gyorsan ágyazzak be utána, mert viszi be a kaját a szobába, hogy mellette sorozatot nézzen.

Persze, én is egyem meg amit főztem, csak az elején még nem ilyen volt...

2013. jún. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 intrepid ***** válasza:
80%
Helyre kis tüzes, szeximádó menyecske, - esküvő után meg beosztja, hogy a hét melyik napja a hancúrnap, - akkor is fekszik, mint egy tehénlepény. Utána itt a GYIK-en hőbörög, hogy a párja máshol keresi a boldogságot.
2013. jún. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
mert pasifogáson vannak.
2013. jún. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem hanyagolom el magam sem most, sem később.
2013. jún. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%

Csak egy bizonyos típusú nők csinálják ezt (a leendő "anyatigrisek"), azok akiknek az EGYETLEN vágya az anyaság (ezen belül is akiknek lenne idejük meg energiájuk rendszeresen sportolni de nem akarnak). Ugyanis eleve azért tipp topok hogy potenciális apajelöltet találjanak hogy majd gyerekük lehessen. Elsősorban nem a saját egészségükért meg közérzetükért adnak magukra hanem a majdani gyerekért. Sőt pasit se magáért a pasiért "fognak" hanem a majdani gyerekért. A pasi számukra nem több csak valaki aki spermát ad.

Amikor pedig gyerekük születik MINDEN háttérbe szorul, házasélet stb. MINDEN. Csak a gyerek létezik, másra sokszor rá se merik bízni. Rábízhatnák és elmehetnének rendszeresen kocogni stb. mert mondjuk pont olyan férjet fogtak ki aki részt venne a gyereknevelésben és segítene ahol tud de mivel a gyereken kívül más nem létezik a számukra ("a férjem meg úgy fogadjon el ahogy vagyok") ezért nem érdekli őket a saját külsejük.

2013. jún. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
66%
Ja és igen, ezután csodálkoznak hogy pár év alatt tönkrement a házasságuk, de még ekkor is jönnek azzal hogy "az a bunkó elhagyott". Csak azt felejtik el hogy egy házassághoz (illetve annak tönkretételéhez is) mindkét fél kell. És még mindig nem látják a saját szerepüket a történetben (de elég az OFFból).
2013. jún. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%
Ezt én se értem. Egyik barátnőm tip top volt, fodrászhoz járt, manikűröshöz, állandóan csinosan öltözködött, gyönyörű haja volt, bőre. Férjhez ment, meghízott, melegítőben jár, levágatta a haját, igénytelen a bőre.. mondván hogy nincs ideje gyerek meg férj mellett ezekre. Megértem hogy lefoglalja a sok feladat, de más anyukák is találnak időt valahogy. Én senkit sem szólok le mielőtt megtámadnátok, de én is "kenterbe" vágom magam reggel 20 perc alatt is.
2013. jún. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!