Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A nők miért verik át a pasikat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért verik át a pasikat úgy hogy házasság előtt tipp topok utána meg elhanyagolják magukat?

Figyelt kérdés
2013. jún. 9. 14:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
49%
Pont azért hogy elvegyük őket feleségül. Aztán amikor a papír meg van meg megellettek akkor vagy eltartod őt meg a kölköket is vagy elválsz osztozkodsz és eltartod a nőt meg a kölköket is, szóval ők csak nyernek ezen ezért a megjátszás.
2013. jún. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
92%

Nem minden nő ilyen. A nők egy része addig tip-top, amíg meg nem szerzi magának a pasit, utána meg tudat alatt is leeresztenek, mert már megszerezte magának, lehet lazítani.


Aztán az sem mindegy, hogy az elhanyagolás mit takar. Van, akinek már az is az, hogy a szülés után két hónappal nem olyan vékony a felesége, mint amilyen szülés előtt volt. Na, az ilyen férfiakat nem értem. Főleg hogy nem mindenki alkatilag olyan szerencsés, hogy egy kis sétálás után már csúcsformában legyen, és egy pici babával sok gond van.

Azt is megértem, ha vki nincs teljesen csúcsformában gyereknevelés közben Persze az gáz, ha vki nagyon elengedi magát, mert kell, hogy legyen idő arra, hogy vki szőrtelenítsen, mozogjon, rendesen ápolja a haját... de nyilván nem fog ugyanolyan gyakorisággal fodrászhoz menni, sminkelni, kell idő a kilók leadásához, praktikus frizurát fog vágatni (mondjuk olyat, amit nem tép ki a gyerek tövestül, vagy nem olyan feltűnő, ha hullik szülés után)...

2013. jún. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
És a hízásnak is lehet sok oka, míg szingli voltam anélkül, hogy sportoltam volna voltam x kiló mert azt ettem amit akartam (salátát, gyümölcsöket, csirkét, gombát stb.) most a páromnak meg sütök, főzök, és ő meg eszik eszik eszik :) és van hogy csipegetek vele, mert én is megkívánom a sült krumplit ha előttem eszik. :) mondjuk ez a kis hízás engem nem zavar, őt meg végképp nem, csak gondoltam elmondom, mi okozhat még bizonyos elhízást :) Most jöhetnek a fogyjál le zsírdisznó beszólások.
2013. jún. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

ez azért egy bizonyos szintig törvényszerű. hiszen a vadászat időszakában mindkét fél a lehető legjobbat mutatja magáról, szeretné a markában tudni a másikat. aztán mikor beleül a tutiba, akkor önkéntelenül leereszt, és már nem akar mindig tökéletest játszani.

ez igaz pasikra, nőkre egyaránt.


amikor mi összejöttünk, akkor hetekig sminkben aludtam, mert féltem mit szól a párom a natúr fejemhez :) viszont amikor már túlvagytok azon, h a kaksit is kipucoltad alóla betegen, akkor már sokadlagos kérdés a mindenáron tetszeni akarás.

ha valaki durva szinten elhanyagolja magát, ott fennáll a gyanú, h alapjaiban igénytelenebb ember, csak egy kis időre felvette az álarcot.

az ápoltságból nem adok lejjebb, az életem egy konstans fogyókúra :) viszont nem dől össze a világ ha nem borotválkozom naponta tetőtől talpig, és kijön egy pattanás az államon, amit nem kenek be alapozóval :)

2013. jún. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
92%
Mintha a pasik nem ezt csinálnák...
2013. jún. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Azt már bizonyított ténynek elkönyvelhetjük, hogy párkapcsolatban mindkét fél hízni szokott. Eleinte mindenképp, hogy aztán rákapcsolnak-e a sportra az más kérdés. 1,5 éve vagyok együtt párommal, mikor összejöttünk szinte kocka hasa volt. Mostmeg... jó nem kövér, csak növesztett kis pocikát magának, mert jókat főzök. KApcsolat elején én is híztam pár kilót, mert alapból nem eszem sokat, de mással enni ugye mindig buli. Én már leadtam azóta. De ez is azért van, mert magam miatt érdekel, hogy nézek ki.


Máskülönben viszont a randi időszak tök más. Egyértelmű, hogy 3. randira nem mész kócosan, puffadt fejjel, de 3 év együtt élés után meg simán elugrasz a sparba smink nélkül a pároddal. És nyilván nem úgy fogsz kinézni akkor, mintha évfordulós randira igyekeznél...


A hízás meg... korral is jön. Én sem vagyok 48 kiló, mint 17 évesen. Nem is lenne egészséges :D :D

2013. jún. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Mondjuk ez tényleg így vn, de szerintem minden nőnél más más szinten.

Pl eleninte én is mindig sminkben voltam, belőtt hajjal.. Stb. De ma már egyáltalán nem zavar, ha férjem smink nélkül lát. Nem azért zavart régebben sem ,mert rondának tartom magam a smink nélkül, csak egyszerűen szerettem volna a " legjobb formámat " mutatni neki mindig, ha lehet igy fogalmazni :)

De ez nem normális, és nem is tartjató, főleg ha együtt is él két ember.

Viszont mindezek ellenére nagyon szeretek tetszeni a férjemnek. Amelyik nő nem szereti vagy nem igényli azt az érzést, amikor a férje/párja évek után is szinte csodálattal néz rá, és kívánatosnak tartja, az valószínúleg nem is szereti a párját.

26/n

2013. jún. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!