Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Aki csalta már meg a párját:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki csalta már meg a párját: volt lelkiismeretfurdalásod utána?

Figyelt kérdés

Ha volt, akkor mikor lett jobb?

Elmondtad neki? Mi lett a vége?


2013. aug. 10. 14:14
1 2
 1/15 intrepid ***** válasza:
44%
Nem volt lelkifurdalásom. Túl hosszú ideje nem volt kedve hozzá, nekem meg a kézimunkához, ezért megtörtént. Nem érzem bűnnek, csak azt vittem máshova, ami neki nem kellett.
2013. aug. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%
Nem házasságban történt. Volt lelkifurdalásom, de inkább a "szeretőm" felé, sokkal inkább azt éreztem, hogy őt csalom meg az aktuális párommal (és vica versa, mert ő is kapcsolatban volt). Szerencsére nem tartott sokáig az állapot, lezártam a nagyon rossz kapcsolatomat (de sosem mondtam el neki, hogy megcsaltam, felesleges fájdalomokozás, így is elég okom volt rá, hogy szakítsak), ő is az övét, azóta pedig összeházasodtunk :D
2013. aug. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
29%

Elmodani? Soha!!!!!

Nekem nem volt, mert mindig csak akkor csaltam, meg, ha ő megcsalt, és a revans jólesett.

2013. aug. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Bosszúból csaltam meg, de mégis van lelkiismeretfurdalásom.

nem akarom neki elmondani, de ez az érzés nagyon rossz.

2013. aug. 10. 14:25
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Az meg mar milyen bosszuszex? A bosszunak ugy van ertelme, ha tud rola a masik, h te is fajdalmat okozhass! De igy csak magadnak okoztal.
2013. aug. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
21%
Sosem volt lelkiismeret furdalásom, hiszen ezek a kis félrelépések nekem nem jelentettek semmit, csak szexet. Így el sem mondtam, jobb a békesség. Nekem is így jó, és neki is.
2013. aug. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%

Nem, nem volt a szex miatt - mint az első válaszolónál.

Ami miatt lelkiismeretfurdalásom volt, az az volt, h egy exemmel is összeakadtam, aki iránt többet éreztem, mint kellett volna szex nélkül is.

Aztán letisztultak, vége lett, nem mondtam el neki. Minek okozzak feleslegesen fájdalmat?! Nem hülye, tudja h megcsaltam, mikor majd egy évig elhanyagolt. De nem pörgünk rajta, helyre hoztuk a problémákat, és első babánkat várjuk. :)

2013. aug. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
37%

Egyszer csaltam meg a jelenlegi páromat, még a kapcsolatunk elején kb. 1-2 hónapja jártunk akkor.

Nem volt lelkifurdalásom, egyrészt akkor még nem voltunk szerelmesek. Nem bántam meg!

Nem mondtam el neki, jobb ha nem tudja!

2013. aug. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
37%

6-os! Az en exem is ilyen gatlastalan volt, mint te.

A Joisten mentsen meg a fajtadtol!

2013. aug. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
11%
Pont ez a legjobb benne. :) Nem tudhatod, hogy kivel vagy. Most miért legyen lelkiismeret furdalásom? Kinek lesz jobb?
2013. aug. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!