Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Baj hogy önállósodni akarok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj hogy önállósodni akarok? Nem akarok semmiben függni a férjemtől?

Figyelt kérdés

Közös autónk van, elvileg. De az csak az övé, ő jár vele dolgozni, furikázza a cimboráit, jár vele horgászni és vadászni, szórakozni. Persze nélkülem, mert kicsi a gyerek itthon kell vele maradnom. Jövőre megyek vissza dolgozni, akkor tervezem, hogy veszek magamnak egy kis használt autót. Nem akarok neki szólni róla, csak az utolsó pillanatban, mert tudom, hogy ellenezi.

Nem szóltam arról sem neki, csak mikor már beiratkoztam, hogy tanulni fogok esti suliban, mert tudom hogy lebeszélt volna róla, nem finom hangnemben.

Minden lehetőséget megragadok, hogy önálló legyek, mert hiába mondom neki, hogy mi vagyunk, minden tettével azt mutatja, hogy én és a gyerek és ő van.

Nem akarok elválni, de nem akarok tőle függni. Ez baj?


2013. aug. 5. 17:37
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Utolsó jól értem azt mondod hogy hazudok? Elhiszem hogy sok a kamu történet de az enyém sajnos valós.
2013. aug. 5. 22:06
 22/25 anonim ***** válasza:
55%

nem, az a célzás az előtte szólót illette.


maximálisan megértem a problémád, hasonlóval küzdök én is. párom jól keres, én kevésbé. én anno lakást kaptam, ő tudott magának venni autót.

az én lakásomban élünk, (mégis hol máshol? :), de az, h az autóját kölcsönadja egy napra, mert messzebb van dolgom, már kb a könyörgés eredménye.

mivel kicsi a fizum, így lassan 6 éve spórolok egy használható kocsira, minden hónapban teszem félre amit tudok, de max egy szakadtra lenne pénzem, szóval jegelem a témát. ja, és persze nem fogok az ő pénzéből venni ilyesmit, mert utálom magam lekötelezni bárkinek is.

2013. aug. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, te hol élsz? Miért olyan hihetetlen az, hogy valakinek van egy jó végzettsége pl. környezetmérnök és pár hónap munkanélküliség után végül találna egy jól fizető állást? Szerintem ebben semmi hihetetlen nincs, megtörténhet. Eléggé korlátolt a gondolkozásod, ha szerinted ez egyből egy kitalált történet.


"...és persze nem fogok az ő pénzéből venni ilyesmit, mert utálom magam lekötelezni bárkinek is."

A párkapcsolatod meg szuper jó lehet, ha én pénzem-te pénzed alapon működik és lekötelezve érzed magad neki, ha közösen vesztek valamit....szerintem itt nem kellene inkább észt osztanod.

2013. aug. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Tisztelt 17-es válaszoló! Tehát az előző férjednek az volt a problémája,hogy okos vagy és nem tudod őt NŐKÉNT értékelni!És mint férfit értékelted? /írásod végén olvasható/
2013. aug. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi a helyzet?

2013. nov. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!