Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Baj hogy önállósodni akarok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj hogy önállósodni akarok? Nem akarok semmiben függni a férjemtől?

Figyelt kérdés

Közös autónk van, elvileg. De az csak az övé, ő jár vele dolgozni, furikázza a cimboráit, jár vele horgászni és vadászni, szórakozni. Persze nélkülem, mert kicsi a gyerek itthon kell vele maradnom. Jövőre megyek vissza dolgozni, akkor tervezem, hogy veszek magamnak egy kis használt autót. Nem akarok neki szólni róla, csak az utolsó pillanatban, mert tudom, hogy ellenezi.

Nem szóltam arról sem neki, csak mikor már beiratkoztam, hogy tanulni fogok esti suliban, mert tudom hogy lebeszélt volna róla, nem finom hangnemben.

Minden lehetőséget megragadok, hogy önálló legyek, mert hiába mondom neki, hogy mi vagyunk, minden tettével azt mutatja, hogy én és a gyerek és ő van.

Nem akarok elválni, de nem akarok tőle függni. Ez baj?


2013. aug. 5. 17:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Ez létfeltétel.
2013. aug. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%
Nem baj, nagyon is jogos, és okos döntés. Csak szomorú, hogy ilyen döntést kell hoznod egy házasságban. Nem erről kéne szólnia. :(
2013. aug. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Ugyanis kicsit cikinek érzem ezt. Kvázi minden lehetőségre felkészülök, építgetem a saját életem.

Nem tudom máshol hogy működik ez. De nálunk sajnos így van, nem mi vagyunk.

2013. aug. 5. 17:41
 4/25 anonim ***** válasza:
97%
az önállósodás egyáltalán nem baj, de az, hogy ezt el kell titkolni, nem lehet megbeszélni, mindenben korlátozni akar, az baj, a kapcsolatotok ezt megsínyli
2013. aug. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
95%
Hát ilyen formába alap. Totál megértelek. Én is ezt tenném.
2013. aug. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
95%
Mennyi idösek vagytok? Miota házasok, mennyi idös a gyerek?
2013. aug. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
93%
Egyáltalán nem baj, nagyon okosan csinálod, csak szomorú, h így kell lennie:(
2013. aug. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, csak félelmetes. Ez így hosszútávon élhetetlen lesz. Ő lebeszél a fejlődésről (nem is finom hangnemben) és korlátoz? Te külön életet építgetsz? Egy valódi házasság sajnos nem erről szól. Azt gondolom, hogy ha önállósodtál, gondold át, kell-e ez neked! Sem ő nem tisztel téged és az igényeidet, sem fordítva. Fájdalmas szembenézni az igazsággal, de ezt nevezi Csernus is "társas magánynak". Még egyedül is jobb, mint így.
2013. aug. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem baj, nagyon jól teszed. Én elkövettem azt a hibát, hogy hagytam magam a férjemtől függeni, ő pedig egyre jobban visszaélt ezzel, olyan dolgokat tett, amiket álmomban sem néztem volna ki belőle a kapcsolatunk elején: minden nap bezárt a lakásba egész napra, rendszeresen vert, felhozta a szeretőit, megmondta mennyit szabad ennem, kitett a kocsiból az autópályán, ha valami rosszat mondtam. Sajnálom, hogy annyi évet elvesztegettem azzal, hogy nem voltam elég bátor. Szerencsére mára már sikerült összeszednem magam és új életem van.
2013. aug. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
89%
Férfi létemre igen rosz véleményem van az efféle basáskodó férjekről.Gyenge lábakon állhat az önbizalma ha így nem hagy érvényesülni Téged.Talán attól tart, kiderül jobb vagy nála.Van egy ismerősöm aki nem engedi a feleségét autóvezetői tanf.-ra,pedig van pénzük másik autóra is.Ugyan is "kocsival túl szabad lenne a neje" mondta nekem.Inkább ő viszi el bevásérolni, amikor van ideje erre.Én magam beszéltem rá a nejem a továbbtanulásra és van saját kocsija.Nincs szakmai sem szerelmi féltékenység nálunk.
2013. aug. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!